Bros zawieszka na mole 4 pory roku

Udostępnij na Facebooku

Bros zawieszka na mole 4 pory roku. Zawieszka do zwalczania moli odzieżowych w szafach i szufladach. Każda z 4zawieszek kojarzy się ilustracją z określoną porą roku. Ułatwia to ich systematyczną wymianę tak, aby szafa była zabezpieczona przed molami przez cały rok. Nie pozostawiają śladów na odzieży.

Bros zawieszka na mole 4 pory roku
  • Bros zawieszka na mole 4 pory roku
Produkt chwilowo niedostępny

1 op - 1 szt

Kod kreskowy: 5904517002951

Dodatkowe informacje
Moje tagi: Dodaj tag

Producent

Składniki

emperyna 3,33g/100g (250 mg/szt).

Dodatkowe informacje

Puste opakowania i pozostałości preparatu dostarczyć na odpowiednie wysypisko lub do utylizacji.

Przygotowanie i stosowanie

Zawieszkę wyjąć z folii i położyć bezpożrednio na ubraniu lub powiesić w szafie przy pomocy dołączonych haczyków. Jedna zawieszka zabezpiecza szafę o poj. do 1m3 przez okres ok. 3 miesięcy.

Kraj

Kraj pochodzenia - Polska

Adres producenta

BROS Sp.j.
ul. Karpia 24,
61-619 Poznań.

Adres zwrotny

BROS Sp.j.
ul. Sokoła 7/6,
60-644 Poznań.

Ostrzeżenie dotyczące bezpieczeństwa

H410 Działa bardzo toksycznie na organizmy wodne powodując długotrwałe skutki. P102 Chronić przed dziećmi. Po użyciu produktu umyć ręce, unikać kontaktu z oczami i skórą.
Oczy przemyć wodą, skórę wodą z mydłem. W razie potrzeby oraz połknięcia skontaktować się z lekarzem.
Ośrodek Toksykologiczny w Warszawie, tel,: (22) 619 66 54.
Przechowywać z dala od żywności.

Supermarket internetowy Spar

Supermarket internetowy Spar - Twój sklep spożywczy

Wygodne zakupy online

Spar – zrób zakupy spożywcze przez Internet z dostawą do domu

Czas jest towarem deficytowym. Wiemy, jak bardzo zajęci są każdego dnia nasi klienci. Stworzyliśmy więc supermarket internetowy Spar , aby skrócić czas i uprościć proces robienia zakupów do minimum. Sklep Spar umożliwia zamówienie produktów żywnościowych, artykułów dla zwierząt, kosmetyków, środków czystości oraz chemii gospodarczej, artykułów dekoracyjnych, kuchennych, biurowych i wielu innych z dostawą prosto do domu. Wystarczy, że skorzystasz z komputera lub smartfona, odwiedzisz stronę supermarketu internetowego Spar i zrobisz zakupy, zamawiając produkty, które są Ci potrzebne.

Co znajdziesz na półkach w supermarkecie internetowym Spar?

Supermarket internetowy Spar posiada w swoim asortymencie wszystko, co potrzebne. Znajdziesz tu wysokiej jakości mięso, wędliny, ryby, pieczywo, warzywa i owoce, nabiał i jaja. Coś dla siebie znajdą również wegetarianie i weganie, a także miłośnicy zdrowego odżywiania – w ofercie znajdują się produkty ekologiczne oraz organiczne.

Zakupy online w sklepie Spar to wygodny sposób na realizację domowych obowiązków. Oferujemy dostawę wybranych produktów najwyższej jakości w atrakcyjnych cenach. Jasny i zrozumiały podział artykułów na kategorie ułatwia odnalezienie kolejnych pozycji. Dokładamy wszelkich starań, aby standard naszych usług spełnił oczekiwania klientów.

Zakupy online w Spar – dostawa produktów pod same drzwi

Dostarczamy zakupy w kartonowych, ekologicznych opakowaniach pod wskazany adres w wybranym przez klienta terminie. Dokładamy wszelkich starań, aby przeprowadzone na stronie internetowej transakcje były w pełni bezpieczne, a oferta sklepu dopasowana do potrzeb naszych klientów. Staramy się, aby zakupy online na e-spar.com.pl były jeszcze wygodniejsze niż w naszych sklepach stacjonarnych.

Na stronie e-spar.com.pl możesz zamówić wszystko, czego potrzebujesz w swoim domu. Od produktów żywnościowych, przez artykuły dla zwierząt, aż po środki czystości. Stawiamy na najwyższą jakość produktów i obsługi, ciekawe promocje oraz maksymalnie szybką dostawę zakupów pod Twoje drzwi. Doceniamy stałych klientów i z niecierpliwością oczekujemy nowych. Przekonaj się, jak przyjemne i proste są zakupy online, bez wychodzenia z domu!

Supermarket internetowy Spar dostępny w wielu miastach w Polsce

Sklep spożywczy i wielobranżowy Spar to gwarancja komfortu i bezpieczeństwa realizacji usług. Zakupy na naszej stronie to przyjemność i oszczędność czasu. Wystarczy, że włożysz wybrane produkty do wirtualnego koszyka i opłacisz zamówienie, a my zajmiemy się resztą. Bądź na bieżąco z aktualnymi promocjami, zapisując się do naszego newslettera. Jesteśmy dostępni w całej Polsce, m.in. w Bydgoszczy, Płocku, Częstochowie, Gdańsku, Toruniu, Poznaniu, Łodzi czy w Warszawie. Dołącz do tysięcy zadowolonych klientów!