Dr. Beckmann Środek do odkamieniania 250 ml

Udostępnij na Facebooku

Osadzanie się kamienia może wpłynąć na funkcjonowanie urządzeń, a także zwiększyć zużycie energii. Środek do odkamieniania stosowany regularnie likwiduje kamień oraz zapobiega awariom. Idealny do urządzeń elektrycznych, takich jak: zaawansowane technologicznie i tradycyjne ekspresy do kawy, czajniki, kotły wodne, parowe, żelazka i grzałki.

Dr. Beckmann Środek do odkamieniania 250 ml
  • Dr. Beckmann Środek do odkamieniania 250 ml
Produkt chwilowo niedostępny

1 szt - 0,250 litr

Kod kreskowy: 4008455531816

Dodatkowe informacje
Moje tagi: Dodaj tag

Producent

Składniki

Zawiera: fosfoniany (<5%)

Marka

Dr. Beckmann

Cechy

wydłuża życie sprzętu

działa dwukrotnie szybciej*

usuwa uporczywy kamień

do małego AGD

formuła aktywnie czyszcząca

*W porównaniu do odkamieniaczy w płynie z kwasem cytrynowym, przy zastosowaniu takiej samej dawki

Opis produktu

Osadzanie się kamienia może wpłynąć na funkcjonowanie urządzeń, a także zwiększyć zużycie energii. Środek do odkamieniania stosowany regularnie likwiduje kamień oraz zapobiega awariom. Idealny do urządzeń elektrycznych, takich jak: zaawansowane technologicznie i tradycyjne ekspresy do kawy, czajniki, kotły wodne, parowe, żelazka i grzałki.

Dodatkowe informacje

www.cleanright.eu

Przygotowanie i stosowanie

Sposób użycia:
Przed użyciem zawsze zapoznaj się z instrukcją obsługi urządzenia.

Ekspresy i urządzenia do parzenia kawy i herbaty:
- Wlać 500 ml wody do zbiornika i dodać 50 ml (ok. ¼ szklanki) środka. Dla bardzo dużych lub silnie zakamienionych urządzeń należy proporcjonalnie zwiększyć ilość produktu.
- Włączyć urządzenie i rozpocząć program odkamieniania lub pozwolić roztworowi przepłynąć przez urządzenie.
- Po zakończeniu procesu odkamieniania dwukrotnie przepłukać urządzenie czystą wodą (cały zbiornik).

Czajniki:
- Wlać 50 ml środka do czajnika (około ¼ szklanki) i dolać 500 ml wody. Nie podgrzewać. Spienione pęcherzyki natychmiast rozpoczynają oczyszczanie.
- W celu usunięcia ciężkiego, uporczywego kamienia wlać 100-150 ml środka do czajnika, uzupełnić wodą powyżej poziomu kamienia i pozostawić na 10-15 minut.
- Pusty czajnik opłukać dokładnie czystą wodą.

Żelazka parowe, stacje żelazek parowych, urządzenia do gotowania ryżu i parownice, urządzenia do gotowania jaj:
- Przed rozpoczęciem odkamieniania zapoznaj się z instrukcją obsługi urządzenia.

Przechowywanie

Data ważności: 5 lat od daty produkcji umieszczonej na opakowaniu.

Jednostka sprzedażowa

Szerokość - 76

Głębokość - 40

Wysokość - 199

Rodzaj opakowania

Typ - Butelka plastikowa

Adres producenta

delta pronatura
D-63329 Egelsbach,
www.delta-pronatura.de

Adres zwrotny

Werner & Mertz Delta Polska Sp. z o.o.,
ul. Londyńska 4/3,
03-921 Warszawa,
Tel. 22 241 1972,
www.wmdp.pl,
www.dr-beckmann.pl

Ostrzeżenie dotyczące bezpieczeństwa

Ważne informacje
Nierozcieńczony produkt może uszkadzać powierzchnie i materiały, które są wrażliwe na działanie kwasów lub są uszkodzone (np. marmur, emalia, srebro, ocynkowania). Jeśli urządzenie jest wyposażone w filtr do wody należy go usunąć przed rozpoczęciem odkamieniania.

Uwaga! Może powodować korozję metali. Działa drażniąco na skórę. Działa drażniąco na oczy. Chronić przed dziećmi. W PRZYPADKU DOSTANIA SIĘ DO OCZU: Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć. Nadal płukać. W PRZYPADKU KONTAKTU ZE SKÓRĄ: Umyć dużą ilością wody z mydłem. W przypadku utrzymywania się działania drażniącego na oczy: Zasięgnąć porady/zgłosić się pod opiekę lekarza. W przypadku wystąpienia podrażnienia skóry: Zasięgnąć porady/zgłosić się pod opiekę lekarza.

Kontakt

Werner & Mertz Delta Polska Sp. z o.o.

Adres kontaktowy

ul. Londyńska 4/3,
03-921 Warszawa

Telefon kontaktowy

22 241 1972

Adres dystrybutora

Werner & Mertz Delta Polska Sp. z o.o.,
ul. Londyńska 4/3,
03-921 Warszawa,
Tel. 22 241 1972,
www.wmdp.pl,
www.dr-beckmann.pl

Adres internetowy

www.dr-beckmann.pl

www.wmdp.pl

A.I.S.E. Ostrzeżenia

Przechowywać poza zasięgiem dzieci

Regulacje CLP

wykrzyknik - UwagaSupermarket internetowy Spar

Supermarket internetowy Spar - Twój sklep spożywczy

Wygodne zakupy online

Spar – zrób zakupy spożywcze przez Internet z dostawą do domu

Czas jest towarem deficytowym. Wiemy, jak bardzo zajęci są każdego dnia nasi klienci. Stworzyliśmy więc supermarket internetowy Spar , aby skrócić czas i uprościć proces robienia zakupów do minimum. Sklep Spar umożliwia zamówienie produktów żywnościowych, artykułów dla zwierząt, kosmetyków, środków czystości oraz chemii gospodarczej, artykułów dekoracyjnych, kuchennych, biurowych i wielu innych z dostawą prosto do domu. Wystarczy, że skorzystasz z komputera lub smartfona, odwiedzisz stronę supermarketu internetowego Spar i zrobisz zakupy, zamawiając produkty, które są Ci potrzebne.

Co znajdziesz na półkach w supermarkecie internetowym Spar?

Supermarket internetowy Spar posiada w swoim asortymencie wszystko, co potrzebne. Znajdziesz tu wysokiej jakości mięso, wędliny, ryby, pieczywo, warzywa i owoce, nabiał i jaja. Coś dla siebie znajdą również wegetarianie i weganie, a także miłośnicy zdrowego odżywiania – w ofercie znajdują się produkty ekologiczne oraz organiczne.

Zakupy online w sklepie Spar to wygodny sposób na realizację domowych obowiązków. Oferujemy dostawę wybranych produktów najwyższej jakości w atrakcyjnych cenach. Jasny i zrozumiały podział artykułów na kategorie ułatwia odnalezienie kolejnych pozycji. Dokładamy wszelkich starań, aby standard naszych usług spełnił oczekiwania klientów.

Zakupy online w Spar – dostawa produktów pod same drzwi

Dostarczamy zakupy w kartonowych, ekologicznych opakowaniach pod wskazany adres w wybranym przez klienta terminie. Dokładamy wszelkich starań, aby przeprowadzone na stronie internetowej transakcje były w pełni bezpieczne, a oferta sklepu dopasowana do potrzeb naszych klientów. Staramy się, aby zakupy online na e-spar.com.pl były jeszcze wygodniejsze niż w naszych sklepach stacjonarnych.

Na stronie e-spar.com.pl możesz zamówić wszystko, czego potrzebujesz w swoim domu. Od produktów żywnościowych, przez artykuły dla zwierząt, aż po środki czystości. Stawiamy na najwyższą jakość produktów i obsługi, ciekawe promocje oraz maksymalnie szybką dostawę zakupów pod Twoje drzwi. Doceniamy stałych klientów i z niecierpliwością oczekujemy nowych. Przekonaj się, jak przyjemne i proste są zakupy online, bez wychodzenia z domu!

Supermarket internetowy Spar dostępny w wielu miastach w Polsce

Sklep spożywczy i wielobranżowy Spar to gwarancja komfortu i bezpieczeństwa realizacji usług. Zakupy na naszej stronie to przyjemność i oszczędność czasu. Wystarczy, że włożysz wybrane produkty do wirtualnego koszyka i opłacisz zamówienie, a my zajmiemy się resztą. Bądź na bieżąco z aktualnymi promocjami, zapisując się do naszego newslettera. Jesteśmy dostępni w całej Polsce, m.in. w Bydgoszczy, Płocku, Częstochowie, Gdańsku, Toruniu, Poznaniu, Łodzi czy w Warszawie. Dołącz do tysięcy zadowolonych klientów!