Odplamiacz Heitmann Oxiwash Intensiv

Udostępnij na Facebooku

Odplamiacz Heitmann Oxiwash Intensiv

Odplamiacz Heitmann Oxiwash Intensiv
  • Odplamiacz Heitmann Oxiwash Intensiv
Produkt chwilowo niedostępny

1 szt - 0,050 kg

Kod kreskowy: 4052400034969

Dodatkowe informacje
Moje tagi: Dodaj tag

Producent

Składniki

15-30% wybielacz na bazie tlenu ( nadwęglan ) ,
poniżej 5% tenzydy anionowe ,
poniżej 5% tenzydy niejonowe .Zawiera enzymy ( amylazę , lipaze , proteaze ).
Dodatkowo zawiera sodę , TAED , silikaty , polimerowe substancje aktywne i substancje aktywne i substancje pomocnicze.

Opis produktu

OXI WASH INTESIV z formułą połączonych substancji aktywnych , działa na niemal wszystkie rodzaje plam . Usuwa nawet uporczywe plamy z tłuszczu . OXI WASH INTESIV zwiększa siłę piorącą , a nawet usuwa lekkie przebarwienia . Aktywna ochrona kolorów zapobiega przy tym blaknięciu oryginalnych kolorów . Ochrona przed zafarbowaniem zapobiega przyjmowaniu przez bieliznę luźnych cząsteczek barwnika , brudu i zszarzeń . Oxi Wash Intensiv gwarantuje w ten sposób nieskazitelnie czyste pranie białe i kolorowe.

Przechowywanie

Przechowywać z dala od dzieci.

Przygotowanie i stosowanie

Stosowanie :
Dodać zawartość saszetki do środka piorącego do prania głównego .
Przestrzegać wskazówek producenta dotyczących pielęgnacji tkanin.

Adres producenta

Brauns - Heitmann Gmbh & Co.KG
Niemcy

Adres zwrotny

Dystrybutor :
Flico Sp.z.o.o Sp.k.
ul. Słoneczna 8A
60-286 Poznań

Ostrzeżenie dotyczące bezpieczeństwa

UWAGA :
Działa drażniąco na oczy . W razie konieczności zasięgnięcia porady lekarza należy pokazać pojemnik lub etykietę . Chronić przed dziećmi. Stosować ochronę oczu / ochronę twarzy . Dokładnie umyć ręce po użyciu .
W przypadku dostania się do oczu : Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut . Wyjąć soczewki kontaktowe , jeżeli są i można je łatwo usunąć . Nadal płukać . W przypadku utrzymania się działania drażniącego na oczy , Zasięgnąć porady / zgłosić się pod opiekę lekarza .

Supermarket internetowy Spar

Supermarket internetowy Spar - Twój sklep spożywczy

Wygodne zakupy online

Spar – zrób zakupy spożywcze przez Internet z dostawą do domu

Czas jest towarem deficytowym. Wiemy, jak bardzo zajęci są każdego dnia nasi klienci. Stworzyliśmy więc supermarket internetowy Spar , aby skrócić czas i uprościć proces robienia zakupów do minimum. Sklep Spar umożliwia zamówienie produktów żywnościowych, artykułów dla zwierząt, kosmetyków, środków czystości oraz chemii gospodarczej, artykułów dekoracyjnych, kuchennych, biurowych i wielu innych z dostawą prosto do domu. Wystarczy, że skorzystasz z komputera lub smartfona, odwiedzisz stronę supermarketu internetowego Spar i zrobisz zakupy, zamawiając produkty, które są Ci potrzebne.

Co znajdziesz na półkach w supermarkecie internetowym Spar?

Supermarket internetowy Spar posiada w swoim asortymencie wszystko, co potrzebne. Znajdziesz tu wysokiej jakości mięso, wędliny, ryby, pieczywo, warzywa i owoce, nabiał i jaja. Coś dla siebie znajdą również wegetarianie i weganie, a także miłośnicy zdrowego odżywiania – w ofercie znajdują się produkty ekologiczne oraz organiczne.

Zakupy online w sklepie Spar to wygodny sposób na realizację domowych obowiązków. Oferujemy dostawę wybranych produktów najwyższej jakości w atrakcyjnych cenach. Jasny i zrozumiały podział artykułów na kategorie ułatwia odnalezienie kolejnych pozycji. Dokładamy wszelkich starań, aby standard naszych usług spełnił oczekiwania klientów.

Zakupy online w Spar – dostawa produktów pod same drzwi

Dostarczamy zakupy w kartonowych, ekologicznych opakowaniach pod wskazany adres w wybranym przez klienta terminie. Dokładamy wszelkich starań, aby przeprowadzone na stronie internetowej transakcje były w pełni bezpieczne, a oferta sklepu dopasowana do potrzeb naszych klientów. Staramy się, aby zakupy online na e-spar.com.pl były jeszcze wygodniejsze niż w naszych sklepach stacjonarnych.

Na stronie e-spar.com.pl możesz zamówić wszystko, czego potrzebujesz w swoim domu. Od produktów żywnościowych, przez artykuły dla zwierząt, aż po środki czystości. Stawiamy na najwyższą jakość produktów i obsługi, ciekawe promocje oraz maksymalnie szybką dostawę zakupów pod Twoje drzwi. Doceniamy stałych klientów i z niecierpliwością oczekujemy nowych. Przekonaj się, jak przyjemne i proste są zakupy online, bez wychodzenia z domu!

Supermarket internetowy Spar dostępny w wielu miastach w Polsce

Sklep spożywczy i wielobranżowy Spar to gwarancja komfortu i bezpieczeństwa realizacji usług. Zakupy na naszej stronie to przyjemność i oszczędność czasu. Wystarczy, że włożysz wybrane produkty do wirtualnego koszyka i opłacisz zamówienie, a my zajmiemy się resztą. Bądź na bieżąco z aktualnymi promocjami, zapisując się do naszego newslettera. Jesteśmy dostępni w całej Polsce, m.in. w Bydgoszczy, Płocku, Częstochowie, Gdańsku, Toruniu, Poznaniu, Łodzi czy w Warszawie. Dołącz do tysięcy zadowolonych klientów!