Odplamiacz Heitmann Pure Oxi Color

Udostępnij na Facebooku

Odplamiacz Heitmann Pure Oxi Color

Odplamiacz Heitmann Pure Oxi Color
  • Odplamiacz Heitmann Pure Oxi Color
Produkt chwilowo niedostępny

1 szt - 0,500 kg

Kod kreskowy: 4062196125338

Dodatkowe informacje
Moje tagi: Dodaj tag

Producent

Składniki

>30% wybielacze na bazie tlenu, enzymy

Opis produktu

Uniwersalny odplamiacz do białych i kolorowych tkanin.

Przygotowanie i stosowanie

Stosowanie :
Wzmacniacz siły piorącej
W zależności od stopnia zabrudzenia dodać 1-2 miarki (30-60 ml) środka HEITMANN Oxi Universal do proszku do prania głównego lub wstępnego.
Namaczanie
- Rozpuścić 2 miarki (60 ml) środka HEITMANN Oxi w 4l ciepłej wody. Nie dozować bezpośrednio na tkaniny.
- Pranie kolorowe należy namaczać maksymalnie 60 minut, pranie białe z uporczywymi plamami można pozostawić na noc, 1-6 godzin lub dłużej.
- Następnie wyprać.
Działanie docelowe przed praniem
- Rozpuścić 1/2 miarki (15 ml) w około 100 ml ciepłej wody
- Nanieść na plamę i w razie konieczności potrzeć
- Następnie dokładnie spłukać i wyprać jak zwykle
- Zaleca się noszenie rękawiczek

Kraj

Kraj pochodzenia - Niemcy

Adres producenta

Brauns - Heitmann GmbH & Co.KG
Lutkefeld 15
D-34414 Warburg
Niemcy

Adres zwrotny

FLICO
ul. Skarbka 16/2
60-348 Poznań

Ostrzeżenie dotyczące bezpieczeństwa

Nie stosować w przypadku wełny, jedwabiu, tkanin powlekanych lub skórzanych.
Nie należy namaczać tkanin posiadających metalowe części (zamki błyskawiczne, guziki, nity itp.)
W przypadku wątpliwości co do zachowania trwałości koloru wypróbować najpierw w niewidocznym miejscu.
Przestrzegać wskazówek producenta dotyczących pielęgnacji tkaniny
Nie przechowywać resztek rozpuszczonego produktu.
Przechowywać pod zamknięciem w suchym i chłodnym miejscu.

UWAGA Działa szkodliwie po połknięciu. Działa drażniąco na oczy. W razie konieczności zasięgnięcia porady lekarza należy pokazać pojemnik lub etykietę. Chronić przed dziećmi. Dokładnie umyć ręce po użyciu. Nie jeść, nie pić i nie palić podczas używania produktu. Stosować ochronę oczu/ ochronę twarzy.

W PRZYPADKU POŁKNIĘCIA : W przypadku złego samopoczucia skontaktować się z OŚRODKIEM ZATRUĆ/ lekarzem / producentem.

W PRZYPADKU DOSTANIA SIĘ DO OCZU : Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeśli są i można je łatwo usunąć. Nadal płukać.
Zawartość/ pojemnik usuwać do uprawnionego zakładu utylizacji odpadów.
Zawiera węglan disodu, związek z nadtlenkiem wodoru (2:3)

Supermarket internetowy Spar

Supermarket internetowy Spar - Twój sklep spożywczy

Wygodne zakupy online

Spar – zrób zakupy spożywcze przez Internet z dostawą do domu

Czas jest towarem deficytowym. Wiemy, jak bardzo zajęci są każdego dnia nasi klienci. Stworzyliśmy więc supermarket internetowy Spar , aby skrócić czas i uprościć proces robienia zakupów do minimum. Sklep Spar umożliwia zamówienie produktów żywnościowych, artykułów dla zwierząt, kosmetyków, środków czystości oraz chemii gospodarczej, artykułów dekoracyjnych, kuchennych, biurowych i wielu innych z dostawą prosto do domu. Wystarczy, że skorzystasz z komputera lub smartfona, odwiedzisz stronę supermarketu internetowego Spar i zrobisz zakupy, zamawiając produkty, które są Ci potrzebne.

Co znajdziesz na półkach w supermarkecie internetowym Spar?

Supermarket internetowy Spar posiada w swoim asortymencie wszystko, co potrzebne. Znajdziesz tu wysokiej jakości mięso, wędliny, ryby, pieczywo, warzywa i owoce, nabiał i jaja. Coś dla siebie znajdą również wegetarianie i weganie, a także miłośnicy zdrowego odżywiania – w ofercie znajdują się produkty ekologiczne oraz organiczne.

Zakupy online w sklepie Spar to wygodny sposób na realizację domowych obowiązków. Oferujemy dostawę wybranych produktów najwyższej jakości w atrakcyjnych cenach. Jasny i zrozumiały podział artykułów na kategorie ułatwia odnalezienie kolejnych pozycji. Dokładamy wszelkich starań, aby standard naszych usług spełnił oczekiwania klientów.

Zakupy online w Spar – dostawa produktów pod same drzwi

Dostarczamy zakupy w kartonowych, ekologicznych opakowaniach pod wskazany adres w wybranym przez klienta terminie. Dokładamy wszelkich starań, aby przeprowadzone na stronie internetowej transakcje były w pełni bezpieczne, a oferta sklepu dopasowana do potrzeb naszych klientów. Staramy się, aby zakupy online na e-spar.com.pl były jeszcze wygodniejsze niż w naszych sklepach stacjonarnych.

Na stronie e-spar.com.pl możesz zamówić wszystko, czego potrzebujesz w swoim domu. Od produktów żywnościowych, przez artykuły dla zwierząt, aż po środki czystości. Stawiamy na najwyższą jakość produktów i obsługi, ciekawe promocje oraz maksymalnie szybką dostawę zakupów pod Twoje drzwi. Doceniamy stałych klientów i z niecierpliwością oczekujemy nowych. Przekonaj się, jak przyjemne i proste są zakupy online, bez wychodzenia z domu!

Supermarket internetowy Spar dostępny w wielu miastach w Polsce

Sklep spożywczy i wielobranżowy Spar to gwarancja komfortu i bezpieczeństwa realizacji usług. Zakupy na naszej stronie to przyjemność i oszczędność czasu. Wystarczy, że włożysz wybrane produkty do wirtualnego koszyka i opłacisz zamówienie, a my zajmiemy się resztą. Bądź na bieżąco z aktualnymi promocjami, zapisując się do naszego newslettera. Jesteśmy dostępni w całej Polsce, m.in. w Bydgoszczy, Płocku, Częstochowie, Gdańsku, Toruniu, Poznaniu, Łodzi czy w Warszawie. Dołącz do tysięcy zadowolonych klientów!