Air Wick Essential Oils Pachnące patyczki szlachetny jedwab z orientalną orchideą 25 ml

Udostępnij na Facebooku

Air Wick Pachnące Patyczki dekoracyjne o zapachu Szlachetny Jedwab z Orientalną Orchideą 25ml Zalety patyczków zapachowych: • zapach luksusowego jedwabiu z nutą orientalnych przypraw i kwiatów • naturalne, rattanowe patyczki w ozdobnym flakonie • neutralizacja brzydkich zapachów • powolne uwalnianie zapachu aż do 4 tygodni • elegancki, ozdobny flakonik z kuleczkami • idealne nawet do dużych pomieszczeń Odkryj patyczki zapachowe Air Wick. Pozostaw tylko piękny aromat w swoim domu i zainspiruj się luksusowym, orientalnym zapachem. Naturalne patyczki rattanowe Air Wick uwalniają zapach nawet przez 4 tygodnie. Elegancki, szklany flakon wypełniony ozdobnymi kuleczkami będzie ozdobą każdego pomieszczenia. Sposób użycia: Duże pomieszczenia – zapach intensywny: 1. Odkręć i zdejmij nakrętkę z góry szklanego flakonika. Wypchnij białą membranę (krążek zabezpieczający) i usuń go z nakrętki. 2. Załóż nakrętkę z powrotem na nasadkę butelki. 3. Włóż ratanowe patyczki do środka flakonika z olejkiem i upewnij się, że równomiernie się rozkładają. 4. Patyczki będą działać jak knot i uwalniać zapach powoli w powietrze. Małe pomieszczenia – zapach mniej intensywny 1. Za pomocą ratanowego patyczka przebij białą membranę (krążek zabezpieczający) znajdujący się w zakrętce flakonika. 2. Włóż patyczek do środka flakonika z olejkiem. 3. Powtórz czynność, wkładając pożądaną liczbę patyczków. 4. Intensywność zapachu zależy od liczby patyczków włożonych do flakonika z olejkiem.

Air Wick Essential Oils Pachnące patyczki szlachetny jedwab z orientalną orchideą 25 ml
  • Air Wick Essential Oils Pachnące patyczki szlachetny jedwab z orientalną orchideą 25 ml
Produkt chwilowo niedostępny

1 szt - 0,050 litr

Kod kreskowy: 5011417554630

Dodatkowe informacje
Moje tagi: Dodaj tag

Producent

Marka

Air Wick

Cechy

Opis produktu

Air Wick Pachnące Patyczki dekoracyjne o zapachu Szlachetny Jedwab z Orientalną Orchideą 25ml

Zalety patyczków zapachowych:
• zapach luksusowego jedwabiu z nutą orientalnych przypraw i kwiatów
• naturalne, rattanowe patyczki w ozdobnym flakonie
• neutralizacja brzydkich zapachów
• powolne uwalnianie zapachu aż do 4 tygodni
• elegancki, ozdobny flakonik z kuleczkami
• idealne nawet do dużych pomieszczeń

Odkryj patyczki zapachowe Air Wick. Pozostaw tylko piękny aromat w swoim domu i zainspiruj się luksusowym, orientalnym zapachem. Naturalne patyczki rattanowe Air Wick uwalniają zapach nawet przez 4 tygodnie. Elegancki, szklany flakon wypełniony ozdobnymi kuleczkami będzie ozdobą każdego pomieszczenia.

Sposób użycia:
Duże pomieszczenia – zapach intensywny:
1. Odkręć i zdejmij nakrętkę z góry szklanego flakonika. Wypchnij białą membranę (krążek zabezpieczający) i usuń go z nakrętki.
2. Załóż nakrętkę z powrotem na nasadkę butelki.
3. Włóż ratanowe patyczki do środka flakonika z olejkiem i upewnij się, że równomiernie się rozkładają.
4. Patyczki będą działać jak knot i uwalniać zapach powoli w powietrze.
Małe pomieszczenia – zapach mniej intensywny
1. Za pomocą ratanowego patyczka przebij białą membranę (krążek zabezpieczający) znajdujący się w zakrętce flakonika.
2. Włóż patyczek do środka flakonika z olejkiem.
3. Powtórz czynność, wkładając pożądaną liczbę patyczków.
4. Intensywność zapachu zależy od liczby patyczków włożonych do flakonika z olejkiem.

Pozostałe informacje

Air Wick jest zastrzeżonym znakiem towarowym grupy Reckitt Benckiser.

Dodatkowe informacje

www.cleanright.eu

Przygotowanie i stosowanie

Sposób użycia:
1. Odkręć i zdejmij nakrętkę.
2. Wypchnij palcem krążek uszczelniający i usuń go z nakrętki.
3. Zakręć nakrętkę z powrotem na gwint butelki.
4. Włóż ratanowe patyczki do środka flakonika, upewniając się, że są równomiernie rozłożone. Patyczki będą działać jak knot, nasączając się zapachem i powoli go uwalniając.
5. Aby zapobiec przypadkowemu rozlaniu, upewnij się, że produkt znajduje się na stabilnej powierzchni.
Nie umieszczaj na polerowanych, malowanych lub plastikowych powierzchniach. Przetrzyj powierzchnię w przypadku rozlania płynu. Prosimy o zachowanie instrukcji na przyszłość.

Przechowywanie

Data ważności: 18 miesięcy od daty produkcji na opakowaniu.

Rodzaj opakowania

Typ - Pudełko

Adres zwrotny

RB (Hygiene Home) Poland Sp. z o.o.,
ul. Okunin 1,
05-100 Nowy Dwór Mazowiecki.
Infolinia: 22 541 91 15 (od 9 do 17)

Ostrzeżenie dotyczące bezpieczeństwa

Air Wick Pachnące Patyczki Szlachetny Jedwab z Orientalną Orchideą. Uwaga. Zawiera: Alpha-Isomethyl Ionone, Methoxyhydratropaldehyde, Linalool. Działa drażniąco na oczy. Działa drażniąco na skórę. Może powodować reakcję alergiczną skóry. Działa szkodliwie na organizmy wodne, powodując długotrwałe skutki. Chronić przed dziećmi. W razie konieczności zasięgnięcia porady lekarza, należy pokazać pojemnik lub etykietę. W PRZYPADKU POŁKNIĘCIA: Natychmiast skontaktować się z OŚRODKIEM ZATRUĆ/lekarzem. W PRZYPADKU KONTAKTU ZE SKÓRĄ: Umyć dużą ilością wody z mydłem. W przypadku wystąpienia podrażnienia skóry lub wysypki: Zasięgnąć porady/zgłosić się pod opiekę lekarza. W PRZYPADKU DOSTANIA SIĘ DO OCZU: Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć. Nadal płukać. W przypadku utrzymywania się działania drażniącego na oczy. Zasięgnąć porady/zgłosić się pod opiekę lekarza. Zawiera Geraniol, Nerol, 2,4-dimethylcyclohex-3-ene-1-carbaldehyde, Alpha-Methyl-Beta-lonone, Dimethyl Heptenal i Delta Damascone. Może powodować wystąpienie reakcji alergicznej. Zawartość/pojemnik usuwać do odpowiednio oznakowanych kontenerów zgodnie z lokalnymi, regionalnymi, krajowymi i międzynarodowymi przepisami. Osoby cierpiące na nadwrażliwość zapachową powinny zachować ostrożność przy stosowaniu tego produktu. Odświeżacze powietrza nie mogą zwolnić z przestrzegania zasad postępowania w zakresie higieny.

Środki ostrożności: Przed użyciem należy uważnie przeczytać środki ostrożności umieszczone na opakowaniu. Należy zachować opakowanie, aby w razie konieczności móc ponownie przeczytać jego treść. Używać tylko zgodnie z przeznaczeniem. UWAGA: Produkt zawiera części stwarzające ryzyko udławienia.

Adres kontaktowy

ul. Okunin 1,
05-100 Nowy Dwór Mazowiecki

Kontakt

RB (Hygiene Home) Poland Sp. z o.o.

Wymiary od dostawcy

Głębokość na półce - 54

Wysokość na półce - 200

Szerokość na półce - 82

Waga od dostawcy

Waga brutto - 178

Jednostka sprzedażowa - od dostawcy

Szerokość - 82

Głębokość - 54

Wysokość - 200

Kraj

Kraj pochodzenia - Produkt UE

Telefon kontaktowy

Infolinia: 22 541 91 15

Recykling - pozostały tekst

Pochodzenie

Tekst dowolny o pochodzeniu - Wyprodukowano w UE.

Adres dystrybutora

RB (Hygiene Home) Poland Sp. z o.o.,
ul. Okunin 1,
05-100 Nowy Dwór Mazowiecki.
Infolinia: 22 541 91 15 (od 9 do 17)

Email kontaktowy

Adres internetowy

Numer fax

Media społecznościowe

A.I.S.E. Ostrzeżenia

Przechowywać poza zasięgiem dzieci

Unikać kontaktu z oczami. W razie kontaktu dokładnie przemyć oczy wodą

Regulacje CLP

wykrzyknik - UwagaProdukty podobne:

Supermarket internetowy Spar

Supermarket internetowy Spar - Twój sklep spożywczy

Wygodne zakupy online

Spar – zrób zakupy spożywcze przez Internet z dostawą do domu

Czas jest towarem deficytowym. Wiemy, jak bardzo zajęci są każdego dnia nasi klienci. Stworzyliśmy więc supermarket internetowy Spar , aby skrócić czas i uprościć proces robienia zakupów do minimum. Sklep Spar umożliwia zamówienie produktów żywnościowych, artykułów dla zwierząt, kosmetyków, środków czystości oraz chemii gospodarczej, artykułów dekoracyjnych, kuchennych, biurowych i wielu innych z dostawą prosto do domu. Wystarczy, że skorzystasz z komputera lub smartfona, odwiedzisz stronę supermarketu internetowego Spar i zrobisz zakupy, zamawiając produkty, które są Ci potrzebne.

Co znajdziesz na półkach w supermarkecie internetowym Spar?

Supermarket internetowy Spar posiada w swoim asortymencie wszystko, co potrzebne. Znajdziesz tu wysokiej jakości mięso, wędliny, ryby, pieczywo, warzywa i owoce, nabiał i jaja. Coś dla siebie znajdą również wegetarianie i weganie, a także miłośnicy zdrowego odżywiania – w ofercie znajdują się produkty ekologiczne oraz organiczne.

Zakupy online w sklepie Spar to wygodny sposób na realizację domowych obowiązków. Oferujemy dostawę wybranych produktów najwyższej jakości w atrakcyjnych cenach. Jasny i zrozumiały podział artykułów na kategorie ułatwia odnalezienie kolejnych pozycji. Dokładamy wszelkich starań, aby standard naszych usług spełnił oczekiwania klientów.

Zakupy online w Spar – dostawa produktów pod same drzwi

Dostarczamy zakupy w kartonowych, ekologicznych opakowaniach pod wskazany adres w wybranym przez klienta terminie. Dokładamy wszelkich starań, aby przeprowadzone na stronie internetowej transakcje były w pełni bezpieczne, a oferta sklepu dopasowana do potrzeb naszych klientów. Staramy się, aby zakupy online na e-spar.com.pl były jeszcze wygodniejsze niż w naszych sklepach stacjonarnych.

Na stronie e-spar.com.pl możesz zamówić wszystko, czego potrzebujesz w swoim domu. Od produktów żywnościowych, przez artykuły dla zwierząt, aż po środki czystości. Stawiamy na najwyższą jakość produktów i obsługi, ciekawe promocje oraz maksymalnie szybką dostawę zakupów pod Twoje drzwi. Doceniamy stałych klientów i z niecierpliwością oczekujemy nowych. Przekonaj się, jak przyjemne i proste są zakupy online, bez wychodzenia z domu!

Supermarket internetowy Spar dostępny w wielu miastach w Polsce

Sklep spożywczy i wielobranżowy Spar to gwarancja komfortu i bezpieczeństwa realizacji usług. Zakupy na naszej stronie to przyjemność i oszczędność czasu. Wystarczy, że włożysz wybrane produkty do wirtualnego koszyka i opłacisz zamówienie, a my zajmiemy się resztą. Bądź na bieżąco z aktualnymi promocjami, zapisując się do naszego newslettera. Jesteśmy dostępni w całej Polsce, m.in. w Bydgoszczy, Płocku, Częstochowie, Gdańsku, Toruniu, Poznaniu, Łodzi czy w Warszawie. Dołącz do tysięcy zadowolonych klientów!