Glade Relaxing Zen Elektryczny odświeżacz powietrza 20 ml

Glade Relaxing Zen Elektryczny odświeżacz powietrza 20 ml
  • Glade Relaxing Zen Elektryczny odświeżacz powietrza 20 ml
Produkt chwilowo niedostępny

1 szt - 0,020 litr

Kod kreskowy: 5000204117738

Dodatkowe informacje
Moje tagi: Dodaj tag

Producent

Cechy

technologia równomiernego uwalniania zapachu

długotrwałe autentyczne zapachy

nie zawiera: ftalanów, formaldehydu, piżma nitro, barwników

zapach wzbogacony olejkami eterycznymi

Marka

Glade

Dodatkowe informacje

www.scjohnson.com
www.scjproducts.info

Przygotowanie i stosowanie

Sposób użycia: 1. W razie potrzeby przekręć wtyczkę elektryczną. 2. Odkręć nakrętkę i wsuń buteleczkę z zapachem do urządzenia. 3. Włóż urządzenie pionowo do gniazdka. Zawsze trzymaj buteleczkę z zapachem w pozycji pionowej. Przeczytaj Ważne Instrukcje Bezpieczeństwa. 4. Ustaw pożądaną intensywność zapachu. Po użyciu umyj ręce. Ciesz się zapachem do 100 dni (na najniższym ustawieniu przy codziennym użytkowaniu przez 12 godzin).

Jednostka sprzedażowa

Wysokość - 186

Szerokość - 134

Głębokość - 50

Rodzaj opakowania

Typ - Opakowanie typu blister

Adres producenta

SC Johnson Sp. z o.o.,
ul. Taśmowa 7,
02-677 Warszawa,
tel.: +48 22 445 88 00
Infolinia 0801 11 12 11
(koszt połącz. wg taryfy operatora)

Adres zwrotny

SC Johnson Sp. z o.o.,
ul. Taśmowa 7,
02-677 Warszawa,
tel.: +48 22 445 88 00
Infolinia 0801 11 12 11
(koszt połącz. wg taryfy operatora)

Ostrzeżenie dotyczące bezpieczeństwa

Glade Electric scented oil - Relaxing Zen, elektryczny odświeżacz powietrza
Zawiera: linalol, octan 4-tert-butylocykloheksylu, izoeugenol.
Uwaga
Może powodować reakcję alergiczną skóry. Działa szkodliwie na organizmy wodne, powodując długotrwałe skutki. W razie konieczności zasięgnięcia porady lekarza należy pokazać pojemnik lub etykietę. Chronić przed dziećmi. W PRZYPADKU KONTAKTU ZE SKÓRĄ: Umyć dużą ilością wody z mydłem. Zawartość / pojemnik usuwać do miejsc przeznaczonych do składowania i utylizacji odpadów zgodnie z lokalnymi przepisami. Stosować rękawice ochronne. Zawiera: citronellol, 3-p-kumenylo-2-metylopropionaldehyd, geraniol, α-metylo-1,3-benzodioksolo-5-propionaldehyd, fenyloacetaldehyd, izocyklocitral, 3-(4-tert-butylofenylo)propionaldehyd, 1-(2,6,6-trimetylo-1,3-cykloheksadien-1-ylo)-2-buten-1-on, 3-cykloheksylopropionian allilu, 1-(1,2,3,4,5,6,7,8-oktahydro-2,3,8,8-tetrametylo-2-naftylo)etan-1-on, (R)-p-menta-1,8-dien, 2,4-dimetylocykloheks-3-eno-1-karbaldehyd. Może powodować wystąpienie reakcji alergicznej. Stosować wyłącznie w dobrze wentylowanych pomieszczeniach. Nigdy nie umieszczać innych urządzeń tuż nad gorącą powierzchnią odświeżacza. Zachować opakowanie zewnętrzne ze środkami bezpieczeństwa aż do całkowitego zużycia produktu. W przypadku rozlania natychmiast zetrzeć płyn do sucha. Osoby cierpiące na nadwrażliwość zapachową powinny zachować ostrożność przy stosowaniu tego produktu. Odświeżacze powietrza nie mogą zwolnić z przestrzegania zasad postępowania w zakresie higieny.

WAŻNE INSTRUKCJE BEZPIECZEŃSTWA znajdują się wewnątrz opakowania

Informacja środowiskowa: Symbol przekreślonego kosza umieszczony na produkcie wskazuje na selektywne zbieranie zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego. Nie należy wyrzucać zużytego sprzętu łącznie z innymi odpadami. Niewłaściwe usuwanie zużytego sprzętu potencjalnie może spowodować niekorzystne skutki dla środowiska i zdrowia ludzi wynikające z obecności składników niebezpiecznych w sprzęcie.

Kontakt

SC Johnson Sp. z o.o.

Adres kontaktowy

ul. Taśmowa 7,
02-677 Warszawa

Kraj

Kraj pochodzenia - Produkt UE

Telefon kontaktowy

Infolinia 0801 11 12 11

+48 22 445 88 00

Regulacje CLP

wykrzyknik - UwagaProdukty podobne:

Supermarket internetowy Spar

Supermarket internetowy Spar - Twój sklep spożywczy

Wygodne zakupy online

Spar – zrób zakupy spożywcze przez Internet z dostawą do domu

Czas jest towarem deficytowym. Wiemy, jak bardzo zajęci są każdego dnia nasi klienci. Stworzyliśmy więc supermarket internetowy Spar , aby skrócić czas i uprościć proces robienia zakupów do minimum. Sklep Spar umożliwia zamówienie produktów żywnościowych, artykułów dla zwierząt, kosmetyków, środków czystości oraz chemii gospodarczej, artykułów dekoracyjnych, kuchennych, biurowych i wielu innych z dostawą prosto do domu. Wystarczy, że skorzystasz z komputera lub smartfona, odwiedzisz stronę supermarketu internetowego Spar i zrobisz zakupy, zamawiając produkty, które są Ci potrzebne.

Co znajdziesz na półkach w supermarkecie internetowym Spar?

Supermarket internetowy Spar posiada w swoim asortymencie wszystko, co potrzebne. Znajdziesz tu wysokiej jakości mięso, wędliny, ryby, pieczywo, warzywa i owoce, nabiał i jaja. Coś dla siebie znajdą również wegetarianie i weganie, a także miłośnicy zdrowego odżywiania – w ofercie znajdują się produkty ekologiczne oraz organiczne.

Zakupy online w sklepie Spar to wygodny sposób na realizację domowych obowiązków. Oferujemy dostawę wybranych produktów najwyższej jakości w atrakcyjnych cenach. Jasny i zrozumiały podział artykułów na kategorie ułatwia odnalezienie kolejnych pozycji. Dokładamy wszelkich starań, aby standard naszych usług spełnił oczekiwania klientów.

Zakupy online w Spar – dostawa produktów pod same drzwi

Dostarczamy zakupy w kartonowych, ekologicznych opakowaniach pod wskazany adres w wybranym przez klienta terminie. Dokładamy wszelkich starań, aby przeprowadzone na stronie internetowej transakcje były w pełni bezpieczne, a oferta sklepu dopasowana do potrzeb naszych klientów. Staramy się, aby zakupy online na e-spar.com.pl były jeszcze wygodniejsze niż w naszych sklepach stacjonarnych.

Na stronie e-spar.com.pl możesz zamówić wszystko, czego potrzebujesz w swoim domu. Od produktów żywnościowych, przez artykuły dla zwierząt, aż po środki czystości. Stawiamy na najwyższą jakość produktów i obsługi, ciekawe promocje oraz maksymalnie szybką dostawę zakupów pod Twoje drzwi. Doceniamy stałych klientów i z niecierpliwością oczekujemy nowych. Przekonaj się, jak przyjemne i proste są zakupy online, bez wychodzenia z domu!

Supermarket internetowy Spar dostępny w wielu miastach w Polsce

Sklep spożywczy i wielobranżowy Spar to gwarancja komfortu i bezpieczeństwa realizacji usług. Zakupy na naszej stronie to przyjemność i oszczędność czasu. Wystarczy, że włożysz wybrane produkty do wirtualnego koszyka i opłacisz zamówienie, a my zajmiemy się resztą. Bądź na bieżąco z aktualnymi promocjami, zapisując się do naszego newslettera. Jesteśmy dostępni w całej Polsce, m.in. w Bydgoszczy, Płocku, Częstochowie, Gdańsku, Toruniu, Poznaniu, Łodzi czy w Warszawie. Dołącz do tysięcy zadowolonych klientów!