Biały Jeleń Hipoalergiczny płyn do prania utrwalający czarny i ciemny kolor 1 l

Udostępnij na Facebooku

Działanie - do prania tkanin czarnych i ciemnych w pralkach automatycznych w temperaturach 30°C, 40°C, 60°C oraz do prania ręcznego - aktywne składniki efektywnie usuwają plamy z tkanin syntetycznych, lnianych i bawełnianych. Właściwości - nie powoduje blaknięcia i szarzenia ciemnych ubrań - zawiera naturalne mydło tradycyjnie warzone - posiada kompozycję zapachową bez alergenów - bez barwników - przebadany dermatologicznie wśród osób o wrażliwej skórze ze skłonnością do alergii.

Biały Jeleń Hipoalergiczny płyn do prania utrwalający czarny i ciemny kolor 1 l
  • Biały Jeleń Hipoalergiczny płyn do prania utrwalający czarny i ciemny kolor 1 l
Produkt chwilowo niedostępny

1 szt - 1,000 litr

Kod kreskowy: 5900133019861

Dodatkowe informacje
Moje tagi: Dodaj tag

Producent

Składniki

<5% mydło, amfoteryczne środki powierzchniowo czynne, fosfoniany

5-15% anionowe środki powierzchniowo czynne

Inne: kompozycja zapachowa, enzymy, Pyrithione Sodium, Benzisothiazolinone

Marka

Biały Jeleń

Cechy

przebadany dermatologicznie

zawiera naturalne mydło

Opis produktu

Działanie
- do prania tkanin czarnych i ciemnych w pralkach automatycznych w temperaturach 30°C, 40°C, 60°C oraz do prania ręcznego
- aktywne składniki efektywnie usuwają plamy z tkanin syntetycznych, lnianych i bawełnianych.

Właściwości
- nie powoduje blaknięcia i szarzenia ciemnych ubrań
- zawiera naturalne mydło tradycyjnie warzone
- posiada kompozycję zapachową bez alergenów
- bez barwników
- przebadany dermatologicznie wśród osób o wrażliwej skórze ze skłonnością do alergii.

Przygotowanie i stosowanie

Podczas prania należy przestrzegać instrukcji podanych przez producentów odzieży.
Nie nadaje się do prania wełny i jedwabiu.

Warunki przechowywania

Min. temp. °C - 5

Jednostka sprzedażowa

Głębokość - 68

Wysokość - 267

Szerokość - 108

Rodzaj opakowania

Typ - Butelka plastikowa

Adres producenta

„POLLENA" Kosmetyki i Mydła Naturalne Sp. z o.o. Sp.k.
ul. Powstańców Wlkp. 16,
63-500 Ostrzeszów
tel. (+48 62) 732 32 00
www.pollena.com.pl

Adres zwrotny

„POLLENA" Kosmetyki i Mydła Naturalne Sp. z o.o. Sp.k.
ul. Powstańców Wlkp. 16,
63-500 Ostrzeszów
tel. (+48 62) 732 32 00
www.pollena.com.pl

Ostrzeżenie dotyczące bezpieczeństwa

UWAGA
Działa drażniąco na oczy. Chronić przed dziećmi. Dokładnie umyć ręce po użyciu. W PRZYPADKU DOSTANIA SIĘ DO OCZU: Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć. Nadal płukać. W przypadku utrzymywania się działania drażniącego na oczy: Zasięgnąć porady/ zgłosić się pod opiekę lekarza. Kontakt producenta www. zakresie: tel. kom. +48 795 567 622

Kontakt

„POLLENA" Kosmetyki i Mydła Naturalne Sp. z o.o. Sp.k.

Adres kontaktowy

ul. Powstańców Wlkp. 16,
63-500 Ostrzeszów

Telefon kontaktowy

(+48 62) 732 32 00

Adres internetowy

www.pollena.com.pl

Regulacje CLP

wykrzyknik - UwagaSupermarket internetowy Spar

Supermarket internetowy Spar - Twój sklep spożywczy

Wygodne zakupy online

Spar – zrób zakupy spożywcze przez Internet z dostawą do domu

Czas jest towarem deficytowym. Wiemy, jak bardzo zajęci są każdego dnia nasi klienci. Stworzyliśmy więc supermarket internetowy Spar , aby skrócić czas i uprościć proces robienia zakupów do minimum. Sklep Spar umożliwia zamówienie produktów żywnościowych, artykułów dla zwierząt, kosmetyków, środków czystości oraz chemii gospodarczej, artykułów dekoracyjnych, kuchennych, biurowych i wielu innych z dostawą prosto do domu. Wystarczy, że skorzystasz z komputera lub smartfona, odwiedzisz stronę supermarketu internetowego Spar i zrobisz zakupy, zamawiając produkty, które są Ci potrzebne.

Co znajdziesz na półkach w supermarkecie internetowym Spar?

Supermarket internetowy Spar posiada w swoim asortymencie wszystko, co potrzebne. Znajdziesz tu wysokiej jakości mięso, wędliny, ryby, pieczywo, warzywa i owoce, nabiał i jaja. Coś dla siebie znajdą również wegetarianie i weganie, a także miłośnicy zdrowego odżywiania – w ofercie znajdują się produkty ekologiczne oraz organiczne.

Zakupy online w sklepie Spar to wygodny sposób na realizację domowych obowiązków. Oferujemy dostawę wybranych produktów najwyższej jakości w atrakcyjnych cenach. Jasny i zrozumiały podział artykułów na kategorie ułatwia odnalezienie kolejnych pozycji. Dokładamy wszelkich starań, aby standard naszych usług spełnił oczekiwania klientów.

Zakupy online w Spar – dostawa produktów pod same drzwi

Dostarczamy zakupy w kartonowych, ekologicznych opakowaniach pod wskazany adres w wybranym przez klienta terminie. Dokładamy wszelkich starań, aby przeprowadzone na stronie internetowej transakcje były w pełni bezpieczne, a oferta sklepu dopasowana do potrzeb naszych klientów. Staramy się, aby zakupy online na e-spar.com.pl były jeszcze wygodniejsze niż w naszych sklepach stacjonarnych.

Na stronie e-spar.com.pl możesz zamówić wszystko, czego potrzebujesz w swoim domu. Od produktów żywnościowych, przez artykuły dla zwierząt, aż po środki czystości. Stawiamy na najwyższą jakość produktów i obsługi, ciekawe promocje oraz maksymalnie szybką dostawę zakupów pod Twoje drzwi. Doceniamy stałych klientów i z niecierpliwością oczekujemy nowych. Przekonaj się, jak przyjemne i proste są zakupy online, bez wychodzenia z domu!

Supermarket internetowy Spar dostępny w wielu miastach w Polsce

Sklep spożywczy i wielobranżowy Spar to gwarancja komfortu i bezpieczeństwa realizacji usług. Zakupy na naszej stronie to przyjemność i oszczędność czasu. Wystarczy, że włożysz wybrane produkty do wirtualnego koszyka i opłacisz zamówienie, a my zajmiemy się resztą. Bądź na bieżąco z aktualnymi promocjami, zapisując się do naszego newslettera. Jesteśmy dostępni w całej Polsce, m.in. w Bydgoszczy, Płocku, Częstochowie, Gdańsku, Toruniu, Poznaniu, Łodzi czy w Warszawie. Dołącz do tysięcy zadowolonych klientów!