Płyn do prania Sanytol dodatek dezynfekujący białe kwiaty

Udostępnij na Facebooku

Dezynfekuje dodatek do prania ubrania prane w niskiej temperaturze nie są całkowicie pozbawione bakterii, które powodują następnie nieprzyjemne zapachy lub podrażnienia skóry. Sanytol, specjalista w zakresie dezynfekcji bez wody chlorowej, opracował środek dezynfekujący do ubrań, usuwający nieprzyjemne zapachy oraz bakterie, grzyby i wirus AH1N1 już od temperatury 30°C. Jego unikalna formuła skutecznie niszczy trudne do usunięcia zapachy, chroniąc jednocześnie włókna zarówno białych, jak i kolorowych ubrań. Jego świeży zapach nadaje ubraniom przyjemne wrażenie czystości. Usuwa miedzy innymi: Staphyloccus aureus, Escherichia coli, Enterococcus hirae, Candida albicans, wirus grypy AH1N1... Doskonały do prania: Bielizny osobistej (odzieży spodniej, skarpet, slipów, piżam...). Odzieży sportowej (dresów, koszulek...). Bielizny niemowlęcej i dziecięcej (śpioszków, śliniaczków, majtek...). Bielizny domowej (ręczników, ściereczek, pościeli, dywaników łazienkowych...). Delikatnej bielizny nienadającej się do prania w wysokiej temperaturze i w wodzie chlorowej. Środek posiada potrójne działanie: Bakteriobójcze zgodnie z normą EN 1276 (5 min), grzybobójcze zgodnie z normą EN 1650 (10 min), zwalczające wirus A (H1N1).

Płyn do prania Sanytol dodatek dezynfekujący białe kwiaty
  • Płyn do prania Sanytol dodatek dezynfekujący białe kwiaty
Produkt chwilowo niedostępny

1 szt - 0,500 litr

Kod kreskowy: 3045200760009

Dodatkowe informacje
Moje tagi: Dodaj tag

Producent

Sanytol

Sanytol
Zdrowy nawyk

Marka

Sanytol

Cechy

skoncentrowana formula

zabija 99.9 % - bakterie, grzyby, wirusy

bez chloru

dezynfekuje

produkt testowany dermatologicznie⁽¹⁾

usuwa nieprzyjemne zapachy i bakterie będące ich źródłem już od 30°C

⁽¹⁾Testy przeprowadzono na tekstyliach upranych zgodnie ze sposobem użycia podanym na opakowaniu

Opis produktu

Dezynfekuje dodatek do prania ubrania prane w niskiej temperaturze nie są całkowicie pozbawione bakterii, które powodują następnie nieprzyjemne zapachy lub podrażnienia skóry. Sanytol, specjalista w zakresie dezynfekcji bez wody chlorowej, opracował środek dezynfekujący do ubrań, usuwający nieprzyjemne zapachy oraz bakterie, grzyby i wirus AH1N1 już od temperatury 30°C. Jego unikalna formuła skutecznie niszczy trudne do usunięcia zapachy, chroniąc jednocześnie włókna zarówno białych, jak i kolorowych ubrań. Jego świeży zapach nadaje ubraniom przyjemne wrażenie czystości. Usuwa miedzy innymi: Staphyloccus aureus, Escherichia coli, Enterococcus hirae, Candida albicans, wirus grypy AH1N1...

Doskonały do prania: Bielizny osobistej (odzieży spodniej, skarpet, slipów, piżam...). Odzieży sportowej (dresów, koszulek...). Bielizny niemowlęcej i dziecięcej (śpioszków, śliniaczków, majtek...). Bielizny domowej (ręczników, ściereczek, pościeli, dywaników łazienkowych...). Delikatnej bielizny nienadającej się do prania w wysokiej temperaturze i w wodzie chlorowej.

Środek posiada potrójne działanie: Bakteriobójcze zgodnie z normą EN 1276 (5 min), grzybobójcze zgodnie z normą EN 1650 (10 min), zwalczające wirus A (H1N1).

O marce

Sanytol
Zdrowy nawyk

Dodatkowe informacje

Składniki: www.acmarca.com.

Przygotowanie i stosowanie

Sposób użycia w pralce: Do użycia z każdym rodzajem środka do prania. Dodać 45 ml (w miejsce przeznaczone dla płynu zmiękczającego). Ustawić standardowy cykl prania: 2 godziny, temp. 30°C.
Sposób użycia w praniu ręcznym: Wlać 20 ml (1/2 nakrętki) do 3,5 litra wody (do ostatniego płukania). Pozostawić na 15 minut. Dokładnie wypłukać.

W razie przypadkowego, bezpośredniego kontaktu środka z tkaniną, wypłukać obficie wodą.

Przechowywanie

Data ważności podana z tyłu opakowania.

Jednostka sprzedażowa

Wysokość - 212

Szerokość - 84

Głębokość - 54

Adres zwrotny

AC Marca Poland sp. z o.o.
ul. Kazimierza Pułaskiego 20F
05-510 Konstancin-Jeziorna,
Polska
Tel.: +48 22 484 20 60
kontakt@acmarca.com
www.sanytol.pl

Ostrzeżenie dotyczące bezpieczeństwa

NIEBEZPIECZEŃSTWO: Zawiera: chlorek didecylodimetyloamonium; czwartorzędowe związki amoniowe, benzyl-C12-16 -alkilodimetylowe, chlorki. H315 Działa drażniąco na skórę. H318 - Powoduje poważne uszkodzenie oczu. H410 Działa bardzo toksycznie na organizmy wodne, powodując długotrwałe skutki. P101 W razie konieczności zasięgnięcia porady lekarza należy pokazać pojemnik lub etykietę. P102 Chronić przed dziećmi. P273 Unikać uwolnienia do środowiska. P280 Stosować rękawice/odzież ochronną/ochronę oczu. P301+P312 W PRZYPADKU POŁKNIĘCIA: w przypadku złego samopoczucia skontaktować się z OSRODKIEM ZATRUC: (+48 42 2538 400) lekarzem. P305+P351+P338 W PRZYPADKU DOSTANIA SIĘ DO OCZU: Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć. Nadal płukać. P501 Zawartość/pojemnik usuwać do odpowiednio oznakowanych pojemników na odpady niebezpieczne zgodnie z krajowymi przepisami. Substancja czynna: 2,7 g/100g chlorek didecylodimetyloamonu (DDAC). CAS: 7173-51-5. Zawiera: <5% kationowe środki powierzchniowo czynne, <5% niejonowe środki powierzchniowo czynne; substancje dezynfekujące; kompozycje zapachowe (BENZYL SALICYLATE). www.info.acmarca.com.
Pierwsza pomoc: W KONTAKCIE ZE SKÓRĄ: narażone partie skóry zmyć dokładnie wodą z mydłem. W przypadku spożycia: nie wywoływać wymiotów. Wypłukać usta wodą i popić dużą ilością wody. Nigdy nie podawać niczego do ust osobie nieprzytomnej. Natychmiast skontaktować się z lekarzem. Po narażeniu drogą oddechową: zapewnić dostęp do świeżego powietrza ciepło i spokój. Nie stwierdzono ubocznych skutków stosowania, innych niż wynikające z klasyfikacji. Przechowywanie: przechowywać tylko w oryginalnych, szczelnie zamkniętych opakowaniach w suchym, chłodnym i dobrze wentylowanym pomieszczeniu. Nie przechowywać razem z artykułami żywnościowymi. Chronić przed źródłami ciepła i ognia. Unikać bezpośredniego nasłoniecznienia. Postać produktu: Płyn.

Adres kontaktowy

ul. Kazimierza Pułaskiego 20F
05-510 Konstancin-Jeziorna,
Polska

Kontakt

AC Marca Poland sp. z o.o.

Telefon kontaktowy

+48 22 484 20 60

Pozostały tekst dotyczący ilości porcji/użyć

11

Email kontaktowy

kontakt@acmarca.com

Adres internetowy

www.sanytol.pl

Regulacje CLP

działanie żrące - Niebezpieczeństwo

środowisko - NiebezpieczeństwoSupermarket internetowy Spar

Supermarket internetowy Spar - Twój sklep spożywczy

Wygodne zakupy online

Spar – zrób zakupy spożywcze przez Internet z dostawą do domu

Czas jest towarem deficytowym. Wiemy, jak bardzo zajęci są każdego dnia nasi klienci. Stworzyliśmy więc supermarket internetowy Spar , aby skrócić czas i uprościć proces robienia zakupów do minimum. Sklep Spar umożliwia zamówienie produktów żywnościowych, artykułów dla zwierząt, kosmetyków, środków czystości oraz chemii gospodarczej, artykułów dekoracyjnych, kuchennych, biurowych i wielu innych z dostawą prosto do domu. Wystarczy, że skorzystasz z komputera lub smartfona, odwiedzisz stronę supermarketu internetowego Spar i zrobisz zakupy, zamawiając produkty, które są Ci potrzebne.

Co znajdziesz na półkach w supermarkecie internetowym Spar?

Supermarket internetowy Spar posiada w swoim asortymencie wszystko, co potrzebne. Znajdziesz tu wysokiej jakości mięso, wędliny, ryby, pieczywo, warzywa i owoce, nabiał i jaja. Coś dla siebie znajdą również wegetarianie i weganie, a także miłośnicy zdrowego odżywiania – w ofercie znajdują się produkty ekologiczne oraz organiczne.

Zakupy online w sklepie Spar to wygodny sposób na realizację domowych obowiązków. Oferujemy dostawę wybranych produktów najwyższej jakości w atrakcyjnych cenach. Jasny i zrozumiały podział artykułów na kategorie ułatwia odnalezienie kolejnych pozycji. Dokładamy wszelkich starań, aby standard naszych usług spełnił oczekiwania klientów.

Zakupy online w Spar – dostawa produktów pod same drzwi

Dostarczamy zakupy w kartonowych, ekologicznych opakowaniach pod wskazany adres w wybranym przez klienta terminie. Dokładamy wszelkich starań, aby przeprowadzone na stronie internetowej transakcje były w pełni bezpieczne, a oferta sklepu dopasowana do potrzeb naszych klientów. Staramy się, aby zakupy online na e-spar.com.pl były jeszcze wygodniejsze niż w naszych sklepach stacjonarnych.

Na stronie e-spar.com.pl możesz zamówić wszystko, czego potrzebujesz w swoim domu. Od produktów żywnościowych, przez artykuły dla zwierząt, aż po środki czystości. Stawiamy na najwyższą jakość produktów i obsługi, ciekawe promocje oraz maksymalnie szybką dostawę zakupów pod Twoje drzwi. Doceniamy stałych klientów i z niecierpliwością oczekujemy nowych. Przekonaj się, jak przyjemne i proste są zakupy online, bez wychodzenia z domu!

Supermarket internetowy Spar dostępny w wielu miastach w Polsce

Sklep spożywczy i wielobranżowy Spar to gwarancja komfortu i bezpieczeństwa realizacji usług. Zakupy na naszej stronie to przyjemność i oszczędność czasu. Wystarczy, że włożysz wybrane produkty do wirtualnego koszyka i opłacisz zamówienie, a my zajmiemy się resztą. Bądź na bieżąco z aktualnymi promocjami, zapisując się do naszego newslettera. Jesteśmy dostępni w całej Polsce, m.in. w Bydgoszczy, Płocku, Częstochowie, Gdańsku, Toruniu, Poznaniu, Łodzi czy w Warszawie. Dołącz do tysięcy zadowolonych klientów!