Cillit Bang Produkt do dezynfekcji toalet higiena i połysk 750 ml

Udostępnij na Facebooku

Wyczyść toaletę z żelem Cillit Bang Higiena i połysk. Dzięki superskutecznym substancjom powierzchniowo czynnym nasz aktywny żel dokładnie czyści nawet uporczywy brud, a Twoja toaleta lśni czystością. Dzięki zawartości wybielacza, żel zabija 99,9% bakterii * znajdujących się w muszli toalety po 15 min. *Na podstawie przeprowadzonych badań

Cillit Bang Produkt do dezynfekcji toalet higiena i połysk 750 ml
  • Cillit Bang Produkt do dezynfekcji toalet higiena i połysk 750 ml
Produkt chwilowo niedostępny

1 szt - 0,750 litr

Kod kreskowy: 5900627061543

Dodatkowe informacje
Moje tagi: Dodaj tag

Producent

Cillit Bang

Bang i po brudzie!

Marka

Cillit Bang

Opis alternatywny

Opis od dostawcy - Cillit Bang Power Cleaner - WC: HIGIENA I POŁYSK 750ml

Cechy

zabija 99,9 % bakterii

czyści i nadaje połysk

działa od 1 min.

Opis produktu

Wyczyść toaletę z żelem Cillit Bang Higiena i połysk. Dzięki superskutecznym substancjom powierzchniowo czynnym nasz aktywny żel dokładnie czyści nawet uporczywy brud, a Twoja toaleta lśni czystością. Dzięki zawartości wybielacza, żel zabija 99,9% bakterii
* znajdujących się w muszli toalety po 15 min.
*Na podstawie przeprowadzonych badań

O marce

Bang i po brudzie!

Przygotowanie i stosowanie

Sposób użycia: Nosić ubranie ochronne. Przed użyciem zawsze sprawdź działanie produktu na mniej widocznej części powierzchni. 1. Aby otworzyć opakowanie, chwyć silnie zakrętkę w oznakowanych miejscach i przekręć w kierunku przeciwnym do wskazówek zegara. Po użyciu zakręć dokładnie aż usłyszysz dźwięk. 2. Czyszczenie toalet - skieruj dyszę pod obrzeże muszli, lekko naciśnij butelkę i spryskaj powierzchnię płynem. 3. Rozprowadź żel wzdłuż krawędzi muszli używając takiej ilości żelu, by pokryć całą powierzchnię muszli (ok. 60 ml). 4. Pozostaw na minutę, następnie użyj szczotki i dokładnie spłucz wodą. Powtórz tyle razy, ile to konieczne. 5. Aby zabić bakterie pozostaw na 15 min, następnie wyczyść szczotką i spłucz wodą. Grzyb i pleśń - nanieś na powierzchnię, pozostaw na 15 min, a następnie spłucz wodą.
4 rady dla udrożniania zatorów: 1. Wlej połowę zawartości butelki do otworu odpływowego. 2. Pozostaw na 2 godziny. 3. Spłucz gorącą wodą. 4. Dla większych zatorów pozostaw na całą noc. Unikać kontaktu z tekstyliami, metalami, uszkodzonymi powierzchniami lub emaliami.

Jednostka sprzedażowa

Szerokość - 93

Wysokość - 282

Głębokość - 58

Rodzaj opakowania

Typ - Butelka plastikowa

Adres zwrotny

Podmiot odpowiedzialny:
RB (Hygiene Home) Poland Sp. z o.o.
ul. Okunin 1,
05-100 Nowy Dwór Mazowiecki
Tel +48 22 541 91 15

Ostrzeżenie dotyczące bezpieczeństwa

Cillit Bang Higiena i połysk. Produkt do dezynfekcji toalet. Środki ostrożności: NIEBEZPIECZEŃSTWO. Zawiera: Podchloryn sodu, Wodorotlenek sodu. Może powodować korozję metali. Powoduje poważne oparzenia skóry oraz uszkodzenia oczu. Działa bardzo toksycznie na organizmy wodne, powodując długotrwałe skutki. Chronić przed dziećmi. W razie konieczności zasięgnięcia porady lekarza, należy pokazać pojemnik lub etykietę. Nie wprowadzać do oczu, na skórę lub na odzież. Dokładnie umyć skórę po użyciu. Stosować rękawice ochronne/odzież ochronną/ochronę oczu/ochronę twarzy. Unikać uwolnienia do środowiska. Uwaga! Nie stosować razem z innymi produktami. Może wydzielać niebezpieczne gazy (chlor). Pierwsza pomoc: W PRZYPADKU DOSTANIA SIĘ DO OCZU: Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć. Nadal płukać. Natychmiast skontaktować się z OŚRODKIEM ZATRUĆ/ lekarzem. W PRZYPADKU KONTAKTU ZE SKÓRĄ: Umyć dużą ilością wody z mydłem. W przypadku wystąpienia podrażnienia skóry: Zasięgnąć porady/zgłosić się pod opiekę lekarza. Wdychanie: Usunąć poszkodowaną osobę z miejsca narażenia na świeże powietrze. W razie potrzeby zapewnić pomoc lekarza. Potencjalne ostre skutki uboczne: Kontakt z okiem: Powoduje poważne uszkodzenie oczu. Kontakt ze skórą: Powoduje poważne oparzenia. Wdychanie: Mogą wydzielać się gazy, pary lub dymy, które są silnie drażniące lub żrące dla dróg oddechowych. Poważne skutki mogą być opóźnione w stosunku do narażenia. Połknięcie: Może powodować oparzenia jamy ustnej, gardła, przełyku, żołądka. Usuwać produkt i jego opakowanie w sposób bezpieczny. Uwaga: Tylko opakowania całkowicie opróżnione i oczyszczone mogą być przeznaczone do recyklingu! Zawartość/pojemnik usuwać do odpowiednio oznakowanych kontenerów zgodnie z lokalnymi, regionalnymi, krajowymi i międzynarodowymi przepisami. Małe ilości produktu rozcieńczyć wodą i utylizować zgodnie z przeznaczeniem. Duże ilości niezużytego produktu przekazać do unieszkodliwienia. Przechowywać wyłącznie w oryginalnym, właściwie oznakowanym pojemniku, w suchym i dobrze wentylowanym miejscu. Unikać rozprzestrzeniania się uwolnionego materiału i jego spływania do gleby i wód powierzchniowych.

Adres kontaktowy

ul. Okunin 1,
05-100 Nowy Dwór Mazowiecki

Kontakt

RB (Hygiene Home) Poland Sp. z o.o.

Wymiary od dostawcy

Wysokość na półce - 283

Głębokość na półce - 56

Szerokość na półce - 94

Waga od dostawcy

Waga brutto - 860

Jednostka sprzedażowa - od dostawcy

Głębokość - 56

Szerokość - 94

Wysokość - 283

Telefon kontaktowy

+48 22 541 91 15

Regulacje CLP

środowisko - Niebezpieczeństwo

działanie żrące - NiebezpieczeństwoSupermarket internetowy Spar

Supermarket internetowy Spar - Twój sklep spożywczy

Wygodne zakupy online

Spar – zrób zakupy spożywcze przez Internet z dostawą do domu

Czas jest towarem deficytowym. Wiemy, jak bardzo zajęci są każdego dnia nasi klienci. Stworzyliśmy więc supermarket internetowy Spar , aby skrócić czas i uprościć proces robienia zakupów do minimum. Sklep Spar umożliwia zamówienie produktów żywnościowych, artykułów dla zwierząt, kosmetyków, środków czystości oraz chemii gospodarczej, artykułów dekoracyjnych, kuchennych, biurowych i wielu innych z dostawą prosto do domu. Wystarczy, że skorzystasz z komputera lub smartfona, odwiedzisz stronę supermarketu internetowego Spar i zrobisz zakupy, zamawiając produkty, które są Ci potrzebne.

Co znajdziesz na półkach w supermarkecie internetowym Spar?

Supermarket internetowy Spar posiada w swoim asortymencie wszystko, co potrzebne. Znajdziesz tu wysokiej jakości mięso, wędliny, ryby, pieczywo, warzywa i owoce, nabiał i jaja. Coś dla siebie znajdą również wegetarianie i weganie, a także miłośnicy zdrowego odżywiania – w ofercie znajdują się produkty ekologiczne oraz organiczne.

Zakupy online w sklepie Spar to wygodny sposób na realizację domowych obowiązków. Oferujemy dostawę wybranych produktów najwyższej jakości w atrakcyjnych cenach. Jasny i zrozumiały podział artykułów na kategorie ułatwia odnalezienie kolejnych pozycji. Dokładamy wszelkich starań, aby standard naszych usług spełnił oczekiwania klientów.

Zakupy online w Spar – dostawa produktów pod same drzwi

Dostarczamy zakupy w kartonowych, ekologicznych opakowaniach pod wskazany adres w wybranym przez klienta terminie. Dokładamy wszelkich starań, aby przeprowadzone na stronie internetowej transakcje były w pełni bezpieczne, a oferta sklepu dopasowana do potrzeb naszych klientów. Staramy się, aby zakupy online na e-spar.com.pl były jeszcze wygodniejsze niż w naszych sklepach stacjonarnych.

Na stronie e-spar.com.pl możesz zamówić wszystko, czego potrzebujesz w swoim domu. Od produktów żywnościowych, przez artykuły dla zwierząt, aż po środki czystości. Stawiamy na najwyższą jakość produktów i obsługi, ciekawe promocje oraz maksymalnie szybką dostawę zakupów pod Twoje drzwi. Doceniamy stałych klientów i z niecierpliwością oczekujemy nowych. Przekonaj się, jak przyjemne i proste są zakupy online, bez wychodzenia z domu!

Supermarket internetowy Spar dostępny w wielu miastach w Polsce

Sklep spożywczy i wielobranżowy Spar to gwarancja komfortu i bezpieczeństwa realizacji usług. Zakupy na naszej stronie to przyjemność i oszczędność czasu. Wystarczy, że włożysz wybrane produkty do wirtualnego koszyka i opłacisz zamówienie, a my zajmiemy się resztą. Bądź na bieżąco z aktualnymi promocjami, zapisując się do naszego newslettera. Jesteśmy dostępni w całej Polsce, m.in. w Bydgoszczy, Płocku, Częstochowie, Gdańsku, Toruniu, Poznaniu, Łodzi czy w Warszawie. Dołącz do tysięcy zadowolonych klientów!