OFF! Protect Atomizer 100 ml

Udostępnij na Facebooku

Produkt odstraszający (PT19) komary (osobniki dorosłe: Culicidae) i kleszcze (osobniki dorosłe: Ixodidae), do stosowania na odsłoniętą skórę człowieka. Płyn w postaci rozpylacza do powszechnego użytku na zewnątrz pomieszczeń lub w dobrze wentylowanych pomieszczeniach.

OFF! Protect Atomizer 100 ml
  • OFF! Protect Atomizer 100 ml
Produkt chwilowo niedostępny

1 szt - 0,100 litr

Kod kreskowy: 4000290908754

Dodatkowe informacje
Moje tagi: Dodaj tag

Producent

Cechy

ochrona przed komarami i kleszczami

nie jest tłusty

Marka

OFF!

Opis produktu

Produkt odstraszający (PT19) komary (osobniki dorosłe: Culicidae) i kleszcze (osobniki dorosłe: Ixodidae), do stosowania na odsłoniętą skórę człowieka. Płyn w postaci rozpylacza do powszechnego użytku na zewnątrz pomieszczeń lub w dobrze wentylowanych pomieszczeniach.

Dodatkowe informacje

www.scjohnson.com

Przygotowanie i stosowanie

Dozowanie i sposób użycia: Rozpylić niewielką ilość produktu (ok. 1 g na 645 cm² skóry (0,11 mg DEET na 1 cm² skóry)) na odsłonięte części ciała, a następnie równomiernie rozsmarować: dorośli i dzieci powyżej 12 roku życia: 5 psiknięć na każdą rękę, 7 psiknięć na twarz, 5 psiknięć na szyję, 4 psiknięcia na górną część każdej stopy, 12 psiknięć na dolną część każdej nogi, dzieci w wieku 2-12 lat: 3 psiknięcia na każde przedramię, 3 psiknięcia na twarz, 3 psiknięcia na szyję, 2 psiknięcia na górną część każdej stopy.

Produkt chroni przed kleszczami do około 3 godzin, a przed komarami (również tym, które mogą przenosić żółtą febrę, gorączkę dengi lub wirusa zachodniego) do około 2 godzin po aplikacji.

Przechowywanie

Termin ważności: na spodzie opakowania (MAN-data produkcji, EXP-data ważności).

Jednostka sprzedażowa

Wysokość - 158

Szerokość - 51

Głębokość - 34

Rodzaj opakowania

Typ - Nieokreślone opakowanie

Adres producenta

SC Johnson Sp. z o.o.
ul. Taśmowa 7,
02-677 Warszawa,
tel.:+48 22 445 88 00
Infolinia: 0801 111211
(koszt połącz. wg taryfy operatora).

Adres zwrotny

SC Johnson Sp. z o.o.
ul. Taśmowa 7,
02-677 Warszawa,
tel.:+48 22 445 88 00
Infolinia: 0801 111211
(koszt połącz. wg taryfy operatora).

Ostrzeżenie dotyczące bezpieczeństwa

OFF! Protect atomizer
Niebezpieczeństwo
Wysoce łatwopalna ciecz i pary. W razie konieczności zasięgnięcia porady lekarza należy pokazać pojemnik lub etykietę. Chronić przed dziećmi. Przed użyciem przeczytać etykietę. Przechowywać z dala od źródeł ciepła, gorących powierzchni, źródeł iskrzenia, otwartego ognia i innych źródeł zapłonu. Nie palić. Przechowywać pojemnik szczelnie zamknięty. W przypadku pożaru: użyć rozpylonego strumienia wody do gaszenia. Przechowywać w dobrze wentylowanym miejscu. Przechowywać w chłodnym miejscu. Zawartość/pojemnik usuwać do miejsc przeznaczonych do składowania i utylizacji odpadów zgodnie z lokalnymi przepisami.

Nie stosować u dzieci w wieku poniżej 2 roku życia. Nie stosować bezpośrednio na twarz - nanosić za pomocą dłoni omijając okolice oczu i ust. Nie stosować na dłonie dzieci poniżej 12 roku życia. Nie stosować pod ubraniem. Nie wdychać rozpylonej cieczy. Aby ograniczyć ukąszenia komarów zaleca się okrycie ubraniem pozostałych obszarów skóry, które nie zostały spryskane produktem. Po powrocie do domu umyć mydłem i wodą spryskaną skórę. Stosować maksymalnie 3 razy dziennie u dorosłych i dzieci powyżej 12 roku życia, a u dzieci w wieku 2-12 lat stosować nie częściej niż 2 razy dziennie. Przed jedzeniem, piciem i paleniem tytoniu umyć ręce i skórę narażoną na bezpośredni kontakt z produktem. Nie stosować produktu w miejscach, w których może on mieć kontakt z żywnością, wodą przeznaczoną do spożycia, paszą, przyborami mającymi kontakt z żywnością. Nie stosować na materiałach syntetycznych (z wyjątkiem nylonu) oraz skórzanych. Nie spryskiwać produktem mebli, zegarków, powierzchni plastikowych, malowanych i lakierowanych (również w samochodzie).

Pierwsza pomoc: Połknięcie: nie wywoływać wymiotów, niezwłocznie zasięgnąć porady lekarza, pokazać opakowanie lub etykietę. Wypłukać usta wodą. W przypadku utrzymujących się objawów wezwać lekarza. Kontakt z oczami: obficie przemyć wodą. Wdychanie: wyprowadzić poszkodowanego na świeże powietrze. Jeśli produkt używany jest zgodnie ze sposobem użycia nie należy spodziewać się żadnych niepożądanych bezpośrednich i pośrednich skutków ubocznych dla zdrowia człowieka.

Ochrona środowiska: Nie dopuścić do zanieczyszczenia gleby, wody powierzchniowej i kanalizacji produktem lub opakowaniem.

Postępowanie z odpadami: Produkt i jego opakowanie należy usuwać w bezpieczny sposób. Nie używać ponownie pustych pojemników.

Substancja czynna: N,N-dietylo-m-toluamid (DEET) (CAS 134-62-3) 7 g/100 g. Produkt odstraszający (PT19) komary i kleszcze.
Nr pozwolenia: PL/2018/0355/MR. Przed użyciem należy przeczytać załączoną instrukcję.

Adres kontaktowy

ul. Taśmowa 7,
02-677 Warszawa

Kontakt

SC Johnson Sp. z o.o.

Telefon kontaktowy

Infolinia: 0801 111211

+48 22 445 88 00

Regulacje CLP

płomień - NiebezpieczeństwoSupermarket internetowy Spar

Supermarket internetowy Spar - Twój sklep spożywczy

Wygodne zakupy online

Spar – zrób zakupy spożywcze przez Internet z dostawą do domu

Czas jest towarem deficytowym. Wiemy, jak bardzo zajęci są każdego dnia nasi klienci. Stworzyliśmy więc supermarket internetowy Spar , aby skrócić czas i uprościć proces robienia zakupów do minimum. Sklep Spar umożliwia zamówienie produktów żywnościowych, artykułów dla zwierząt, kosmetyków, środków czystości oraz chemii gospodarczej, artykułów dekoracyjnych, kuchennych, biurowych i wielu innych z dostawą prosto do domu. Wystarczy, że skorzystasz z komputera lub smartfona, odwiedzisz stronę supermarketu internetowego Spar i zrobisz zakupy, zamawiając produkty, które są Ci potrzebne.

Co znajdziesz na półkach w supermarkecie internetowym Spar?

Supermarket internetowy Spar posiada w swoim asortymencie wszystko, co potrzebne. Znajdziesz tu wysokiej jakości mięso, wędliny, ryby, pieczywo, warzywa i owoce, nabiał i jaja. Coś dla siebie znajdą również wegetarianie i weganie, a także miłośnicy zdrowego odżywiania – w ofercie znajdują się produkty ekologiczne oraz organiczne.

Zakupy online w sklepie Spar to wygodny sposób na realizację domowych obowiązków. Oferujemy dostawę wybranych produktów najwyższej jakości w atrakcyjnych cenach. Jasny i zrozumiały podział artykułów na kategorie ułatwia odnalezienie kolejnych pozycji. Dokładamy wszelkich starań, aby standard naszych usług spełnił oczekiwania klientów.

Zakupy online w Spar – dostawa produktów pod same drzwi

Dostarczamy zakupy w kartonowych, ekologicznych opakowaniach pod wskazany adres w wybranym przez klienta terminie. Dokładamy wszelkich starań, aby przeprowadzone na stronie internetowej transakcje były w pełni bezpieczne, a oferta sklepu dopasowana do potrzeb naszych klientów. Staramy się, aby zakupy online na e-spar.com.pl były jeszcze wygodniejsze niż w naszych sklepach stacjonarnych.

Na stronie e-spar.com.pl możesz zamówić wszystko, czego potrzebujesz w swoim domu. Od produktów żywnościowych, przez artykuły dla zwierząt, aż po środki czystości. Stawiamy na najwyższą jakość produktów i obsługi, ciekawe promocje oraz maksymalnie szybką dostawę zakupów pod Twoje drzwi. Doceniamy stałych klientów i z niecierpliwością oczekujemy nowych. Przekonaj się, jak przyjemne i proste są zakupy online, bez wychodzenia z domu!

Supermarket internetowy Spar dostępny w wielu miastach w Polsce

Sklep spożywczy i wielobranżowy Spar to gwarancja komfortu i bezpieczeństwa realizacji usług. Zakupy na naszej stronie to przyjemność i oszczędność czasu. Wystarczy, że włożysz wybrane produkty do wirtualnego koszyka i opłacisz zamówienie, a my zajmiemy się resztą. Bądź na bieżąco z aktualnymi promocjami, zapisując się do naszego newslettera. Jesteśmy dostępni w całej Polsce, m.in. w Bydgoszczy, Płocku, Częstochowie, Gdańsku, Toruniu, Poznaniu, Łodzi czy w Warszawie. Dołącz do tysięcy zadowolonych klientów!