Tytan Płyn dezynfekujący łazienki 500 g

Udostępnij na Facebooku

Płyn do czyszczenia i dezynfekcji łazienki Tytan - spray Preparat przeznaczony do mycia oraz dezynfekcji wszystkich powierzchni łazienkowych w warunkach przemysłowych i domowych oraz zakładach użyteczności publicznej. Produkt przeznaczony do dezynfekcji powierzchni niemających kontaktu z żywnością.

Tytan Płyn dezynfekujący łazienki 500 g
  • Tytan Płyn dezynfekujący łazienki 500 g
Produkt chwilowo niedostępny

1 szt - 0,500 kg

Kod kreskowy: 5900657027861

Dodatkowe informacje
Moje tagi: Dodaj tag

Producent

Składniki

Zawiera: mniej niż 5 %: niejonowych środków powierzchniowo czynnych, anoniowych środków powierzchniowo czynnych; substancję dezynfekującą, kompozycję zapachową, DMDM Hydantoin

Marka

Tytan

Cechy

zabija 99,99 %* wirusów, bakterii i grzybów

usuwa osady i kamień

czyści bez szorowania

Najlepszy Produkt - Wybór Konsumentów 2021 srebrny medal

zastosowanie: w warunkach domowych i HoReCa

*Potwierdzono laboratoryjnie, że skutecznie likwiduje bakterie (Pseudomonas aeruginosa, Escherichia coli, Staphylococcus aureus, Enterococcus hirae) i grzyby (Candida albicans, Aspergillus Niger). Produkt wykazuje działanie wirusobójcze

Opis produktu

Płyn do czyszczenia i dezynfekcji łazienki Tytan - spray
Preparat przeznaczony do mycia oraz dezynfekcji wszystkich powierzchni łazienkowych w warunkach przemysłowych i domowych oraz zakładach użyteczności publicznej. Produkt przeznaczony do dezynfekcji powierzchni niemających kontaktu z żywnością.

Dodatkowe informacje

zapraszamy na www.unia-sklep.pl

Warunki przechowywania

Min. temp. °C - 5

Maks. temp. °C - 35

Przygotowanie i stosowanie

Sposób użycia: Czyszczenie: Przekręcić końcówkę do pozycji „On”. Spryskać zabrudzoną powierzchnię, a następnie wytrzeć. Dezynfekcja: niewielką ilością płynu zwilżyć czystą powierzchnię. Po min. 20 minutach wytrzeć i zetrzeć wilgotną gąbką. Uwaga: Nie używać do marmuru, drewna, powierzchni porowatych i zniszczonych. Nie mieszać z innymi środkami czyszczącymi. Na powierzchniach budzących podejrzenia lub wątpliwości, co do możliwości uszkodzenia przez płyn, przeprowadzić próbę w miejscach niewidocznych.

Przechowywanie

Przechowywać w temp. od +5 °C do +35 °C.

Jednostka sprzedażowa

Wysokość - 258

Głębokość - 45

Szerokość - 116

Rodzaj opakowania

Typ - Pompka

Adres producenta

Zakłady Chemiczne „UNIA" Spółdzielnia Pracy,
61-005 Poznań,
ul. Główna 14,
tel. +48 61 877 03 31,
www.unia.pl,
kontakt@unia.pl

Adres zwrotny

Podmiot odpowiedzialny:
Zakłady Chemiczne „UNIA" Spółdzielnia Pracy,
61-005 Poznań,
ul. Główna 14,
tel. +48 61 877 03 31,
www.unia.pl,
kontakt@unia.pl

Ostrzeżenie dotyczące bezpieczeństwa

Pozwolenie nr: 8120/20. Substancje czynne: L-(+)-kwas mlekowy - 16 g/kg, kwas glikolowy -0,7 g/kg. Bezpośrednie i pośrednie uboczne skutki stosowania: może powodować podrażnienie skóry, poważne uszkodzenie oczu. Pierwsza pomoc w razie zatrucia lub uczulenia: niezwłocznie zapewnić pomoc lekarską. Postępowanie z opakowaniem i odpadami opakowaniowymi po produkcie: Opakowanie usuwać zgodnie z obowiązującymi przepisami.

Działa drażniąco na skórę. Powoduje poważne uszkodzenie oczu. Chronić przed dziećmi. Stosować rękawice ochronne/ ochronę oczu. W PRZYPADKU POŁKNIĘCIA: Wypłukać usta. NIE wywoływać wymiotów. W PRZYPADKU KONTAKTU ZE SKÓRĄ: Umyć dużą ilością wody/mydłem. W PRZYPADKU DOSTANIA SIĘ DO OCZU: Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć. Nadal płukać. W przypadku utrzymywania się działania drażniącego na oczy: Zasięgnąć porady/zgłosić się pod opiekę lekarza. W przypadku narażenia inhalacyjnego: wyprowadzić poszkodоwanego na świeże powietrze, niezwłocznie zapewnić pomoc lekarską.

Kontakt

Zakłady Chemiczne „UNIA" Spółdzielnia Pracy

Adres kontaktowy

61-005 Poznań,
ul. Główna 14

Telefon kontaktowy

+48 61 877 03 31

Rodzaj materiału opakowania

Aerozol - 2 - HDPE

Email kontaktowy

kontakt@unia.pl

Adres internetowy

www.unia.pl

Regulacje CLP

działanie żrące - NiebezpieczeństwoSupermarket internetowy Spar

Supermarket internetowy Spar - Twój sklep spożywczy

Wygodne zakupy online

Spar – zrób zakupy spożywcze przez Internet z dostawą do domu

Czas jest towarem deficytowym. Wiemy, jak bardzo zajęci są każdego dnia nasi klienci. Stworzyliśmy więc supermarket internetowy Spar , aby skrócić czas i uprościć proces robienia zakupów do minimum. Sklep Spar umożliwia zamówienie produktów żywnościowych, artykułów dla zwierząt, kosmetyków, środków czystości oraz chemii gospodarczej, artykułów dekoracyjnych, kuchennych, biurowych i wielu innych z dostawą prosto do domu. Wystarczy, że skorzystasz z komputera lub smartfona, odwiedzisz stronę supermarketu internetowego Spar i zrobisz zakupy, zamawiając produkty, które są Ci potrzebne.

Co znajdziesz na półkach w supermarkecie internetowym Spar?

Supermarket internetowy Spar posiada w swoim asortymencie wszystko, co potrzebne. Znajdziesz tu wysokiej jakości mięso, wędliny, ryby, pieczywo, warzywa i owoce, nabiał i jaja. Coś dla siebie znajdą również wegetarianie i weganie, a także miłośnicy zdrowego odżywiania – w ofercie znajdują się produkty ekologiczne oraz organiczne.

Zakupy online w sklepie Spar to wygodny sposób na realizację domowych obowiązków. Oferujemy dostawę wybranych produktów najwyższej jakości w atrakcyjnych cenach. Jasny i zrozumiały podział artykułów na kategorie ułatwia odnalezienie kolejnych pozycji. Dokładamy wszelkich starań, aby standard naszych usług spełnił oczekiwania klientów.

Zakupy online w Spar – dostawa produktów pod same drzwi

Dostarczamy zakupy w kartonowych, ekologicznych opakowaniach pod wskazany adres w wybranym przez klienta terminie. Dokładamy wszelkich starań, aby przeprowadzone na stronie internetowej transakcje były w pełni bezpieczne, a oferta sklepu dopasowana do potrzeb naszych klientów. Staramy się, aby zakupy online na e-spar.com.pl były jeszcze wygodniejsze niż w naszych sklepach stacjonarnych.

Na stronie e-spar.com.pl możesz zamówić wszystko, czego potrzebujesz w swoim domu. Od produktów żywnościowych, przez artykuły dla zwierząt, aż po środki czystości. Stawiamy na najwyższą jakość produktów i obsługi, ciekawe promocje oraz maksymalnie szybką dostawę zakupów pod Twoje drzwi. Doceniamy stałych klientów i z niecierpliwością oczekujemy nowych. Przekonaj się, jak przyjemne i proste są zakupy online, bez wychodzenia z domu!

Supermarket internetowy Spar dostępny w wielu miastach w Polsce

Sklep spożywczy i wielobranżowy Spar to gwarancja komfortu i bezpieczeństwa realizacji usług. Zakupy na naszej stronie to przyjemność i oszczędność czasu. Wystarczy, że włożysz wybrane produkty do wirtualnego koszyka i opłacisz zamówienie, a my zajmiemy się resztą. Bądź na bieżąco z aktualnymi promocjami, zapisując się do naszego newslettera. Jesteśmy dostępni w całej Polsce, m.in. w Bydgoszczy, Płocku, Częstochowie, Gdańsku, Toruniu, Poznaniu, Łodzi czy w Warszawie. Dołącz do tysięcy zadowolonych klientów!