Bryza Active Force 5w1 Proszek do prania do białego 260 g (4 prania)

Udostępnij na Facebooku

Bryza 5w1 Proszek do prania białego 260g: • Dogłębna czystość • Skuteczność w niskich temperaturach (30°C) • Siła wybielania • Ekstra świeżość • Usuwa nawet najbardziej uporczywe plamy • Zapas na 4 prania Proszek Bryza nadaje Twojemu praniu czystość, którą nie tylko zobaczysz, ale i poczujesz. Nowa Bryza 5w1 Active Force to proszek stworzony specjalnie do prania białych ubrań, oferujący unikalne połączenie pięciu korzyści. - dogłębna czystość - skuteczność nawet w niskich temperaturach – już w 30°C - siła wybielania - ekstra świeżość ubrań po praniu - usuwanie najbardziej uporczywych plam dzięki sile aktywnych środków odplamiających Proszek świetnie działa również w niskich temperaturach prania. Proszek Bryza 5w1 do prania białych tkanin zapewnia upragnioną świeżość i czystość Twoich ubrań. Bryza 5w1 Proszek DO BIELI. Uwaga. Działa drażniąco na oczy. Chronić przed dziećmi. W razie konieczności zasięgnięcia porady lekarza należy pokazać pojemnik lub etykietę. Dokładnie umyć ręce po użyciu. W PRZYPADKU DOSTANIA SIĘ DO OCZU: Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć. Nadal płukać. W przypadku utrzmania się działania drażniącego na oczy: Zasięgnąć porady/zgłosić się pod opiekę lekarza. W PRZYPADKU POŁKNIĘCIA: W przypadku złego samopoczucia skontaktować się z OŚRODKIEM ZATRUĆ lub z lekarzem. Zawartość/pojemnik usuwać do odpowiednio oznakowanych kontenerów zgodnie z lokalnymi, regionalnymi, krajowymi i międzynarodowymi przepisami. Składniki Więcej informacji o składach na www.rbeuroinfo.com): 15%-30%: zeolity; 5-15%: anionowe środki powierzchniowo czynne, związki wybielające na bazie tlenu; <5%: niejonowe środki powierzchniowo czynne, rozjaśniacze optyczne, enzymy, polikarboksylany, kompozycja zapachowa, ButylPhenyl MethylPropional.

Bryza Active Force 5w1 Proszek do prania do białego 260 g (4 prania)
  • Bryza Active Force 5w1 Proszek do prania do białego 260 g (4 prania)
Produkt chwilowo niedostępny

1 szt - 0,260 kg

Kod kreskowy: 5908252001712

Dodatkowe informacje
Moje tagi: Dodaj tag

Producent

Bryza

Bryza
Czystość, którą poczujesz

Dla uzyskania perfekcyjnie czystego prania stosuj Płyn do czyszczenia pralki Bryza.
Nadaje higieniczną czystość i świeży zapach.

Wypróbuj również Bryzę w wygodnej formie kapsułek do prania.

Składniki

<5%: niejonowe środki powierzchniowo czynne, rozjaśniacze optyczne, enzymy, polikarboksylany, kompozycja zapachowa, ButylPhenyl MethylPropional

5-15%: anionowe środki powierzchniowo czynne, związki wybielające na bazie tlenu

15-30%: zeolity

Marka

Bryza

Cechy

Opis produktu

Bryza 5w1 Proszek do prania białego 260g:
• Dogłębna czystość
• Skuteczność w niskich temperaturach (30°C)
• Siła wybielania
• Ekstra świeżość
• Usuwa nawet najbardziej uporczywe plamy
• Zapas na 4 prania

Proszek Bryza nadaje Twojemu praniu czystość, którą nie tylko zobaczysz, ale i poczujesz.
Nowa Bryza 5w1 Active Force to proszek stworzony specjalnie do prania białych ubrań, oferujący unikalne połączenie pięciu korzyści.
- dogłębna czystość
- skuteczność nawet w niskich temperaturach – już w 30°C
- siła wybielania
- ekstra świeżość ubrań po praniu
- usuwanie najbardziej uporczywych plam dzięki sile aktywnych środków odplamiających

Proszek świetnie działa również w niskich temperaturach prania.
Proszek Bryza 5w1 do prania białych tkanin zapewnia upragnioną świeżość i czystość Twoich ubrań.


Bryza 5w1 Proszek DO BIELI. Uwaga. Działa drażniąco na oczy. Chronić przed dziećmi. W razie konieczności zasięgnięcia porady lekarza należy pokazać pojemnik lub etykietę. Dokładnie umyć ręce po użyciu. W PRZYPADKU DOSTANIA SIĘ DO OCZU: Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć. Nadal płukać. W przypadku utrzmania się działania drażniącego na oczy: Zasięgnąć porady/zgłosić się pod opiekę lekarza. W PRZYPADKU POŁKNIĘCIA: W przypadku złego samopoczucia skontaktować się z OŚRODKIEM ZATRUĆ lub z lekarzem. Zawartość/pojemnik usuwać do odpowiednio oznakowanych kontenerów zgodnie z lokalnymi, regionalnymi, krajowymi i międzynarodowymi przepisami.

Składniki
Więcej informacji o składach na www.rbeuroinfo.com): 15%-30%: zeolity; 5-15%: anionowe środki powierzchniowo czynne, związki wybielające na bazie tlenu; <5%: niejonowe środki powierzchniowo czynne, rozjaśniacze optyczne, enzymy, polikarboksylany, kompozycja zapachowa, ButylPhenyl MethylPropional.

O marce

Bryza
Czystość, którą poczujesz

Dla uzyskania perfekcyjnie czystego prania stosuj Płyn do czyszczenia pralki Bryza.
Nadaje higieniczną czystość i świeży zapach.

Wypróbuj również Bryzę w wygodnej formie kapsułek do prania.

Pozostałe informacje

Cleanright.eu - www.cleanright.eu, Członek Karty

Dodatkowe informacje

Porady dotyczące oszczędzania wody, energii, emisji CO2 i pieniędzy
Wykorzystuj w pełni ładowność pralki
Skorzystaj z instrukcji dozowania
Pierz w niskich temperaturach
Oszczędzaj opakowania - przekaż do recyklingu lub napełnij ponownie
www.cleanright.eu

więcej informacji o składnikach na www.rbeuroinfo.com
Tel. (22) 541 91 15

Przygotowanie i stosowanie

W przypadku prania automatycznego odmierzoną ilość proszku należy wsypać do dozownika do prania głównego. W przypadku prania ręcznego należy dokładnie rozpuścić proszek w wodzie. Po praniu należy dokładnie wypłukać tkaninę oraz opłukać dłonie. Nie stosować do wełny i jedwabiu. Należy zawsze przestrzegać zaleceń producentów odzieży.

Rodzaj opakowania

Typ - Pudełko

Adres zwrotny

RB (Hygiene Home) Poland Sp. z o.o.,
ul. Okunin 1,
05-100 Nowy Dwór Mazowiecki,
Infolinia: 22 541 91 15 (od 9 do 17)

Ostrzeżenie dotyczące bezpieczeństwa

Bryza 5w1 Proszek DO BIELI.
Uwaga. Działa drażniąco na oczy. Chronić przed dziećmi. W razie konieczności zasięgnięcia porady lekarza należy pokazać pojemnik lub etykietę. Dokładnie umyć ręce po użyciu. W PRZYPADKU DOSTANIA SIĘ DO OCZU: Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć. Nadal płukać. W przypadku utrzymywania się działania drażniącego na oczy: Zasięgnąć porady/zgłosić się pod opiekę lekarza. W PRZYPADKU POŁKNIĘCIA: W przypadku złego samopoczucia skontaktować się z OŚRODKIEM ZATRUĆ lub z lekarzem. Może tworzyć wybuchowe mieszaniny pyłowo-powietrzne, jeśli rozproszony. Środek krótkotrwale wybielający skórę. W PRZYPADKU KONTAKTU ZE SKÓRĄ: Spłukać skórę wodą. Zawartość/ pojemnik usuwać do odpowiednio oznakowanych kontenerów zgodnie z lokalnymi, regionalnymi, krajowymi i międzynarodowymi przepisami.

Kontakt

RB (Hygiene Home) Poland Sp. z o.o.

Adres kontaktowy

ul. Okunin 1,
05-100 Nowy Dwór Mazowiecki

Wymiary od dostawcy

Szerokość na półce - 320

Wysokość na półce - 133

Głębokość na półce - 230

Waga od dostawcy

Waga brutto - 296

Jednostka sprzedażowa - od dostawcy

Wysokość - 133

Szerokość - 320

Głębokość - 230

Telefon kontaktowy

Infolinia: 22 541 91 15

Recykling - pozostały tekst

Adres dystrybutora

RB (Hygiene Home) Poland Sp. z o.o.,
ul. Okunin 1,
05-100 Nowy Dwór Mazowiecki,
Infolinia: 22 541 91 15 (od 9 do 17)

Email kontaktowy

Adres internetowy

Numer fax

Media społecznościowe

Regulacje CLP

wykrzyknik - Uwaga

A.I.S.E. Ostrzeżenia

Unikać kontaktu z oczami. W razie kontaktu dokładnie przemyć oczy wodą

Nie połykać. W razie połknięcia skontaktować się z lekarzem.

Przechowywać poza zasięgiem dzieciSupermarket internetowy Spar

Supermarket internetowy Spar - Twój sklep spożywczy

Wygodne zakupy online

Spar – zrób zakupy spożywcze przez Internet z dostawą do domu

Czas jest towarem deficytowym. Wiemy, jak bardzo zajęci są każdego dnia nasi klienci. Stworzyliśmy więc supermarket internetowy Spar , aby skrócić czas i uprościć proces robienia zakupów do minimum. Sklep Spar umożliwia zamówienie produktów żywnościowych, artykułów dla zwierząt, kosmetyków, środków czystości oraz chemii gospodarczej, artykułów dekoracyjnych, kuchennych, biurowych i wielu innych z dostawą prosto do domu. Wystarczy, że skorzystasz z komputera lub smartfona, odwiedzisz stronę supermarketu internetowego Spar i zrobisz zakupy, zamawiając produkty, które są Ci potrzebne.

Co znajdziesz na półkach w supermarkecie internetowym Spar?

Supermarket internetowy Spar posiada w swoim asortymencie wszystko, co potrzebne. Znajdziesz tu wysokiej jakości mięso, wędliny, ryby, pieczywo, warzywa i owoce, nabiał i jaja. Coś dla siebie znajdą również wegetarianie i weganie, a także miłośnicy zdrowego odżywiania – w ofercie znajdują się produkty ekologiczne oraz organiczne.

Zakupy online w sklepie Spar to wygodny sposób na realizację domowych obowiązków. Oferujemy dostawę wybranych produktów najwyższej jakości w atrakcyjnych cenach. Jasny i zrozumiały podział artykułów na kategorie ułatwia odnalezienie kolejnych pozycji. Dokładamy wszelkich starań, aby standard naszych usług spełnił oczekiwania klientów.

Zakupy online w Spar – dostawa produktów pod same drzwi

Dostarczamy zakupy w kartonowych, ekologicznych opakowaniach pod wskazany adres w wybranym przez klienta terminie. Dokładamy wszelkich starań, aby przeprowadzone na stronie internetowej transakcje były w pełni bezpieczne, a oferta sklepu dopasowana do potrzeb naszych klientów. Staramy się, aby zakupy online na e-spar.com.pl były jeszcze wygodniejsze niż w naszych sklepach stacjonarnych.

Na stronie e-spar.com.pl możesz zamówić wszystko, czego potrzebujesz w swoim domu. Od produktów żywnościowych, przez artykuły dla zwierząt, aż po środki czystości. Stawiamy na najwyższą jakość produktów i obsługi, ciekawe promocje oraz maksymalnie szybką dostawę zakupów pod Twoje drzwi. Doceniamy stałych klientów i z niecierpliwością oczekujemy nowych. Przekonaj się, jak przyjemne i proste są zakupy online, bez wychodzenia z domu!

Supermarket internetowy Spar dostępny w wielu miastach w Polsce

Sklep spożywczy i wielobranżowy Spar to gwarancja komfortu i bezpieczeństwa realizacji usług. Zakupy na naszej stronie to przyjemność i oszczędność czasu. Wystarczy, że włożysz wybrane produkty do wirtualnego koszyka i opłacisz zamówienie, a my zajmiemy się resztą. Bądź na bieżąco z aktualnymi promocjami, zapisując się do naszego newslettera. Jesteśmy dostępni w całej Polsce, m.in. w Bydgoszczy, Płocku, Częstochowie, Gdańsku, Toruniu, Poznaniu, Łodzi czy w Warszawie. Dołącz do tysięcy zadowolonych klientów!