Domestos Aroma Lux Dahlia Flower & Dragonfriut Kostka toaletowa 2 x 55 g

Udostępnij na Facebooku

Dostarcza 24/7 świeży zapach i walczy z nieprzyjemnymi zapachami dzięki wysoko skoncentrowanym olejkom zapachowym.

Domestos Aroma Lux Dahlia Flower & Dragonfriut Kostka toaletowa 2 x 55 g
  • Domestos Aroma Lux Dahlia Flower & Dragonfriut Kostka toaletowa 2 x 55 g
Produkt chwilowo niedostępny

1 szt - 0,110 kg

Kod kreskowy: 8720182068569

Dodatkowe informacje
Moje tagi: Dodaj tag

Producent

Składniki

Geraniol

<5 % niejonowe środki powierzchniowo czynne

>30 % anionowe środki powierzchniowo czynne

Linalool

węglowodory aromatyczne

Citral

kompozycja zapachowa

Citronellol

Coumarin

Limonene

Eugenol

fosforany

Marka

Domestos

Opis produktu

Dostarcza 24/7 świeży zapach i walczy z nieprzyjemnymi zapachami dzięki wysoko skoncentrowanym olejkom zapachowym.

Pozostałe informacje

2 x 55 g e

Dodatkowe informacje

www.unilever.com
www.cleanright.eu

Przygotowanie i stosowanie

Sposób użycia:
Zawieś kostkę na obrzeżu muszli toaletowej upewniając się, że jest w zasięgu wody. Pozostałe kostki przechowuj w oryginalnym opakowaniu.

Warunki przechowywania

Min. temp. °C - 0

Maks. temp. °C - 25

Rodzaj opakowania

Typ - Opakowanie typu blister

Adres producenta

Unilever Polska Sp. z o.o.,
Al. Jerozolimskie 134,
02-305 Warszawa
801 610 610

Adres zwrotny

Unilever Polska Sp. z o.o.,
Al. Jerozolimskie 134,
02-305 Warszawa
801 610 610

Ostrzeżenie dotyczące bezpieczeństwa

Domestos Aroma Lux Dahlia Flower & Dragonfriut Kostka Toaletowa: Powoduje poważne uszkodzenie oczu. Działa drażniąco na skórę. Działa szkodliwie na organizmy wodne, powodując długotrwałe skutki. Zawiera Linalyl acetate, Tetramethyl acetyloctahydronaphthalenes, Linalool. Może powodować wystąpienie reakcji alergicznej. Chronić przed dziećmi. Unikać uwolnienia do środowiska. Stosować ochronę oczu/ochronę twarzy. W PRZYPADKU DOSTANIA SIĘ DO OCZU: Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć. Nadal płukać. Natychmiast skontaktować się z OŚRODKIEM ZATRUĆ/lekarzem. W PRZYPADKU DOSTANIA SIĘ NA SKÓRE: Umyć dużą ilością wody. Opróżniony pojemnik usuwać do miejsc przeznaczonych do składowania i utylizacji odpadów zgodnie z lokalnymi przepisami. ZAWIERA: SODIUM DODECYLBENZENESULFONATE, SODIUM LAURYL SULFATE.

Kontakt

Unilever Polska Sp. z o.o.

Adres kontaktowy

Al. Jerozolimskie 134,
02-305 Warszawa

Wymiary od dostawcy

Szerokość na półce - 122

Głębokość na półce - 47

Wysokość na półce - 190

Waga od dostawcy

Waga brutto - 150

Jednostka sprzedażowa - od dostawcy

Szerokość - 122

Wysokość - 190

Głębokość - 47

Telefon kontaktowy

801 610 610

Rodzaj materiału opakowania

Blister - 20 - Cardboard

A.I.S.E. Ostrzeżenia

Przechowywać poza zasięgiem dzieci

Regulacje CLP

działanie żrące - NiebezpieczeństwoSupermarket internetowy Spar

Supermarket internetowy Spar - Twój sklep spożywczy

Wygodne zakupy online

Spar – zrób zakupy spożywcze przez Internet z dostawą do domu

Czas jest towarem deficytowym. Wiemy, jak bardzo zajęci są każdego dnia nasi klienci. Stworzyliśmy więc supermarket internetowy Spar , aby skrócić czas i uprościć proces robienia zakupów do minimum. Sklep Spar umożliwia zamówienie produktów żywnościowych, artykułów dla zwierząt, kosmetyków, środków czystości oraz chemii gospodarczej, artykułów dekoracyjnych, kuchennych, biurowych i wielu innych z dostawą prosto do domu. Wystarczy, że skorzystasz z komputera lub smartfona, odwiedzisz stronę supermarketu internetowego Spar i zrobisz zakupy, zamawiając produkty, które są Ci potrzebne.

Co znajdziesz na półkach w supermarkecie internetowym Spar?

Supermarket internetowy Spar posiada w swoim asortymencie wszystko, co potrzebne. Znajdziesz tu wysokiej jakości mięso, wędliny, ryby, pieczywo, warzywa i owoce, nabiał i jaja. Coś dla siebie znajdą również wegetarianie i weganie, a także miłośnicy zdrowego odżywiania – w ofercie znajdują się produkty ekologiczne oraz organiczne.

Zakupy online w sklepie Spar to wygodny sposób na realizację domowych obowiązków. Oferujemy dostawę wybranych produktów najwyższej jakości w atrakcyjnych cenach. Jasny i zrozumiały podział artykułów na kategorie ułatwia odnalezienie kolejnych pozycji. Dokładamy wszelkich starań, aby standard naszych usług spełnił oczekiwania klientów.

Zakupy online w Spar – dostawa produktów pod same drzwi

Dostarczamy zakupy w kartonowych, ekologicznych opakowaniach pod wskazany adres w wybranym przez klienta terminie. Dokładamy wszelkich starań, aby przeprowadzone na stronie internetowej transakcje były w pełni bezpieczne, a oferta sklepu dopasowana do potrzeb naszych klientów. Staramy się, aby zakupy online na e-spar.com.pl były jeszcze wygodniejsze niż w naszych sklepach stacjonarnych.

Na stronie e-spar.com.pl możesz zamówić wszystko, czego potrzebujesz w swoim domu. Od produktów żywnościowych, przez artykuły dla zwierząt, aż po środki czystości. Stawiamy na najwyższą jakość produktów i obsługi, ciekawe promocje oraz maksymalnie szybką dostawę zakupów pod Twoje drzwi. Doceniamy stałych klientów i z niecierpliwością oczekujemy nowych. Przekonaj się, jak przyjemne i proste są zakupy online, bez wychodzenia z domu!

Supermarket internetowy Spar dostępny w wielu miastach w Polsce

Sklep spożywczy i wielobranżowy Spar to gwarancja komfortu i bezpieczeństwa realizacji usług. Zakupy na naszej stronie to przyjemność i oszczędność czasu. Wystarczy, że włożysz wybrane produkty do wirtualnego koszyka i opłacisz zamówienie, a my zajmiemy się resztą. Bądź na bieżąco z aktualnymi promocjami, zapisując się do naszego newslettera. Jesteśmy dostępni w całej Polsce, m.in. w Bydgoszczy, Płocku, Częstochowie, Gdańsku, Toruniu, Poznaniu, Łodzi czy w Warszawie. Dołącz do tysięcy zadowolonych klientów!