Domestos Aroma Lux White Rose & Tea Tree Oil Kostka toaletowa 2 x 55 g

Udostępnij na Facebooku

Dostarcza 24/7 świeży zapach i walczy z nieprzyjemnymi zapachami dzięki wysoko skoncentrowanym olejkom zapachowym.

Domestos Aroma Lux White Rose & Tea Tree Oil Kostka toaletowa 2 x 55 g
  • Domestos Aroma Lux White Rose & Tea Tree Oil Kostka toaletowa 2 x 55 g
Produkt chwilowo niedostępny

1 szt - 0,110 kg

Kod kreskowy: 8720182068576

Dodatkowe informacje
Moje tagi: Dodaj tag

Producent

Składniki

<5 % niejonowe środki powierzchniowo czynne

>30 % anionowe środki powierzchniowo czynne

węglowodory aromatyczne

Benzyl Salicylate

kompozycja zapachowa

Citral

Limonene

Linalool

Geraniol

fosforany

Marka

Domestos

Opis produktu

Dostarcza 24/7 świeży zapach i walczy z nieprzyjemnymi zapachami dzięki wysoko skoncentrowanym olejkom zapachowym.

Pozostałe informacje

2 x 55 g e

Dodatkowe informacje

www.unilever.com
www.cleanright.eu

Przygotowanie i stosowanie

Sposób użycia:
Zawieś kostkę na obrzeżu muszli toaletowej upewniając się, że jest w zasięgu wody. Pozostałe kostki przechowuj w oryginalnym opakowaniu.

Warunki przechowywania

Min. temp. °C - 0

Maks. temp. °C - 25

Rodzaj opakowania

Typ - Opakowanie typu blister

Adres producenta

Unilever Polska Sp. z o.o.,
Al. Jerozolimskie 134,
02-305 Warszawa
801 610 610

Adres zwrotny

Unilever Polska Sp. z o.o.,
Al. Jerozolimskie 134,
02-305 Warszawa
801 610 610

Ostrzeżenie dotyczące bezpieczeństwa

Domestos Aroma Lux White Rose & Tea Tree Oil Kostka Toaletowa: Powoduje poważne uszkodzenie oczu. Działa drażniąco na skórę. Może powodować reakcję alergiczną skóry. Działa szkodliwie na organizmy wodne, powodując długotrwałe skutki. Chronić przed dziećmi. Stosować ochronę oczu/ochronę twarzy. W PRZYPADKU DOSTANIA SIĘ NA SKÓRE: Umyć dużą ilością wody. W PRZYPADKU DOSTANIA SIĘ DO OCZU: Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć. Nadal płukać. Natychmiast skontaktować się z OŚRODKIEM ZATRUĆ/lekarzem. W przypadku wystąpienia podrażnienia skóry lub wysypki: Zasięgnąć porady/zgłosić się pod opiekę lekarza. Unikać uwolnienia do środowiska. Opróżniony pojemnik usuwać do miejsc przeznaczonych do składowania i utylizacji odpadów zgodnie z lokalnymi przepisami. ZAWIERA: SODIUM DODECYLBENZENESULFONATE, SODIUM LAURYL SULFATE, LINALOOL, GERANIOL, LINALYL ACETATE, TETRAMETHYL ACETYLOCTAHYDRONAPHTHALENES, CARVONE.

Kontakt

Unilever Polska Sp. z o.o.

Adres kontaktowy

Al. Jerozolimskie 134,
02-305 Warszawa

Wymiary od dostawcy

Głębokość na półce - 47

Szerokość na półce - 122

Wysokość na półce - 190

Waga od dostawcy

Waga brutto - 150

Jednostka sprzedażowa - od dostawcy

Głębokość - 47

Szerokość - 122

Wysokość - 190

Telefon kontaktowy

801 610 610

Rodzaj materiału opakowania

Blister - 20 - Cardboard

A.I.S.E. Ostrzeżenia

Przechowywać poza zasięgiem dzieci

Regulacje CLP

wykrzyknik - Niebezpieczeństwo

działanie żrące - NiebezpieczeństwoSupermarket internetowy Spar

Supermarket internetowy Spar - Twój sklep spożywczy

Wygodne zakupy online

Spar – zrób zakupy spożywcze przez Internet z dostawą do domu

Czas jest towarem deficytowym. Wiemy, jak bardzo zajęci są każdego dnia nasi klienci. Stworzyliśmy więc supermarket internetowy Spar , aby skrócić czas i uprościć proces robienia zakupów do minimum. Sklep Spar umożliwia zamówienie produktów żywnościowych, artykułów dla zwierząt, kosmetyków, środków czystości oraz chemii gospodarczej, artykułów dekoracyjnych, kuchennych, biurowych i wielu innych z dostawą prosto do domu. Wystarczy, że skorzystasz z komputera lub smartfona, odwiedzisz stronę supermarketu internetowego Spar i zrobisz zakupy, zamawiając produkty, które są Ci potrzebne.

Co znajdziesz na półkach w supermarkecie internetowym Spar?

Supermarket internetowy Spar posiada w swoim asortymencie wszystko, co potrzebne. Znajdziesz tu wysokiej jakości mięso, wędliny, ryby, pieczywo, warzywa i owoce, nabiał i jaja. Coś dla siebie znajdą również wegetarianie i weganie, a także miłośnicy zdrowego odżywiania – w ofercie znajdują się produkty ekologiczne oraz organiczne.

Zakupy online w sklepie Spar to wygodny sposób na realizację domowych obowiązków. Oferujemy dostawę wybranych produktów najwyższej jakości w atrakcyjnych cenach. Jasny i zrozumiały podział artykułów na kategorie ułatwia odnalezienie kolejnych pozycji. Dokładamy wszelkich starań, aby standard naszych usług spełnił oczekiwania klientów.

Zakupy online w Spar – dostawa produktów pod same drzwi

Dostarczamy zakupy w kartonowych, ekologicznych opakowaniach pod wskazany adres w wybranym przez klienta terminie. Dokładamy wszelkich starań, aby przeprowadzone na stronie internetowej transakcje były w pełni bezpieczne, a oferta sklepu dopasowana do potrzeb naszych klientów. Staramy się, aby zakupy online na e-spar.com.pl były jeszcze wygodniejsze niż w naszych sklepach stacjonarnych.

Na stronie e-spar.com.pl możesz zamówić wszystko, czego potrzebujesz w swoim domu. Od produktów żywnościowych, przez artykuły dla zwierząt, aż po środki czystości. Stawiamy na najwyższą jakość produktów i obsługi, ciekawe promocje oraz maksymalnie szybką dostawę zakupów pod Twoje drzwi. Doceniamy stałych klientów i z niecierpliwością oczekujemy nowych. Przekonaj się, jak przyjemne i proste są zakupy online, bez wychodzenia z domu!

Supermarket internetowy Spar dostępny w wielu miastach w Polsce

Sklep spożywczy i wielobranżowy Spar to gwarancja komfortu i bezpieczeństwa realizacji usług. Zakupy na naszej stronie to przyjemność i oszczędność czasu. Wystarczy, że włożysz wybrane produkty do wirtualnego koszyka i opłacisz zamówienie, a my zajmiemy się resztą. Bądź na bieżąco z aktualnymi promocjami, zapisując się do naszego newslettera. Jesteśmy dostępni w całej Polsce, m.in. w Bydgoszczy, Płocku, Częstochowie, Gdańsku, Toruniu, Poznaniu, Łodzi czy w Warszawie. Dołącz do tysięcy zadowolonych klientów!